Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igy gondoltad?
hm?
belagergo tudnál képet küldeni nekem a kormányodról?ahogy így ülő pozícióból látod (kormányfelfogatás...stb)?plíz
Gergő holnap megy a siska
Hát srácok az a helyzet ,hogy ez gyári aprilia RS80 inportra nem szánták csak othonra.Sokat nem gyártottak le belőle ,ha jól emlémszem 1000-1200 darabot nyomtak belőle!
Hát srácok az a helyzet ,hogy ez gyári aprilia RS80 inportra nem szánták csak othonra.Sokat nem gyártottak le belőle ,ha jól emlémszem 1000-1200 darabot nyomtak belőle!
hát Rs-nek Rs
azért az kicsit geciség hogy lematricázta Rsnek...meg bűn drágán árúlja és ráadásúl csúnya is .
ja.az lesz.a hülyegyerek.aztán lesz olyan laikus aki meg megfogja venni mer h RS aztán otthon kiderül h nem is.

valaki nem tudja a kormányátmérőt?22 v 25ös?
ezt Énis láttam, elő x azthittem hogy valami átmenet az af1 és rs között :D

de asszem ez 1 rieju rs1
valaki elmagyarázza nekem h ez mi RS 80
Igen tudok küldeni matrica szettet.Szerintem a motoron tisztán látszik hogy mik vannak rajta de majd lefotózom a komplett szettet hogy mit tartalmaz.
"bele fújom a fényes fehéret a fejidomba" mmint a fehér rész az elején amin van az rs 50 matrica?
egy matrica szett 12 000ft- ilyet tudnék tőled rendelni ugye?(képet tudnál esetleg egy csomagrolh h nézki meg mi van benn?)
Igen én festem és én dekorálom a motorokat!Sima matt fekete mint a gyári a tank pedig matt ezüst s bele fújom a fényes fehéret a fejidomba.Olyan akár az új.Egy matrica szett 12 000ft.Egy komplett fényezés dekorálással 75 000ft
apriliars502@freemail.hu tel:70 459-6036
Csak kompletten tudok adni tanksapkát még igy sem rossz szerintem mert vannak bontók ahol nem veszik ki a tanksapkát hanem csak tankal együtt eladó az meg igen borsos ár.
Sajna tegnap nem tudtam lefotózni a gépet de ha minden jól megy ma este lefotózom a hibáit
szia Sly29! érdekelne a fékcső. ha adnál egy e-mail/msn címet v írnál az enyémre megtudnánk beszélni a részleteket. köszi
ehez a festést is te csinálod? mert érdekelne h milyen festési modszer v szin
mert benne van a kreszben h kell a motorhoz?
nem mintha nekem lenne és kérte volna valaha a rendőr
ez sem rosz majdnem ugyanaz mint az enyém , kivéve a tank
menyibe van egy ilyen szett?
és a tanksapkának csak a zároszerkezete bontottan esetleg?
oké.figyu 14.56kor van 1 busz azzal bepályázok.csak nemtom hozzátok hogy jutok el
mi a fasznak elsősegélydoboz?
tipp-topp működik de ha ma hazajön talán képet is tudok dobni fel róla
Jelenleg ilyen matrica szettem van legalábbis én ezt szokta felragasztani.Nagyon szép mutatós!