Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha kezeled akkor nem
most énse okoskodni akarok hanem csak segíteni. a helyedbe csakis szivacsos légszűrőt vennék. Esetleg malossi E5 azthiszem. ez a direkt nemigazán szűr és csak szétbasza a hengert. na de tetudod
akor csak nem lehet gond
szakember rakja össsze
ha szarul kapja a levegőt mocskosul megfolytja...amikor robogomra raktam ilyet(azis 70cc-s) akor olyanlett h meghuztam a gázt gondolkozott azt csak utána indult meg meg ilyenek..
bár elvileg jolenne ha venék angyobb fuvokát hozzá meg nromális levegő arány lenne de ha csak othon felteszed magadnak sztem neked sem lesz jobb
be van álllitvA? mellesleg nekem FULL tuningos már csak a direkt hiányzik. 70alu giannelli kipuff 19 dellorto plusz áttét csere plusz most a direkt
csak ha jol bevan állítva, meg nagyobb fuvoka..külömben csak szarabul megy tőle..legalábis nekem:S
azkéne:D tegnap egésznap viharvolt meg tegnap előtt is ideje kisütnie
hajrá itt zuhog na de majd ha odeér
süt a nap egy balaton tura is befért
én unatkozom.
én a meteorológusoknak se hiszek akárcsak a politikusoknak xd. na lényeg ami lényeg talán hétvégére jó idő lesz mer "motoros" találkozót szerveztek haveromék
én motorral mentem suliba mert h délutűn meleglesz.. basztam is a fejemh nem kocsival mentem
nálunk is egész nap esik. ma nemis motoroztam. viszont kocsin vezettem:) tökre jóvolt végre nem szarráázni
itt is zutyog:)
hát én nemis értem sehol senki. Mindenki motorozik? Mer ha megin csak nálunk van szar idő befonom a hajamat !
sehol senki baszki?
sly megkaptad a képeket emailen?
gedeon megkaptad már ?
csövi
nemtom hova akarod berakni de ha itt rámész az Apróra akkor ott megjelenik meg ha a nevednél rámész h Eladó holmik akkor is látható.
Most megyek dolgozóba csá!
Azt hiszem be.
Hogy itt is lásák!És a linket amit szoktak mert már láttam ,hogy Hírdetés linket beleraktak