Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gedeon megjött! nem volt itthon senki szal papir van a postaládában
5és 7 közt mehetek érte. a mostani sisakom 61-62 és l9työg a fejemen mint a picsa.
Ó srác megnéznéd nekem nemhagytam-e ott nálatok egy 10-es csillag-villás kulcsot?Mert szopik a keszletből.Crome-vanádium.
Hát srácok végignéztem a yutun a RS-es videókat és a derbiket kenterbe verik!
Szeva srác! Utánna jártam a hengernek!Az a helyzet ,hogy mindig tanul az ember!NSR-é nemlehet bár hasonlítt de mili különbség van a tőcsavarban és a kipufban is.A tied is aprilia henger ,de lehet venni külön termosztátos hengerfelyet az ilyen régebbiekhez is (bár nem olcsó).Valószínű a tieddel is eztörtént ,márcsak a dugó méretének rejtélyét kell megtalálni.
Nemszeretném az üzletedet rontani ,távol áll tőlem de 17000 a vadiúj állórész az igaz ,hogy nem sport.A másik akkor nagyon rosszul tekercselték biztos nemhasználtak lakkot és felmelegedett ,ill. valószínü a tekercselő nem megfelelő drótot használt!
Ha megvan a tekercs akkor a tekercselő abbol tudnifogja ,hogy milyen vastag drótkell hozzá és ahogy szedi szétt a tekercs számot is tudnifogja.A vasmag az adottmarad azzal nemtudsz mitcsinálni.
Jóreggelt!Noss uraim a helyzet a következő!A B kat jogsit 16-évessen lehet elkezdeni de csak ha betöltötted a 17-et akkor kapod meg.2 évig kezdő vezetői engedélynek számítt ami azt jelenti ,hogy nem vontathatsz sem utánfutót sem másik autót és téged sem húzhatnak.A másik, magaddal együtt max 5főt szállithatsz hijába 9 szem. kisbuszt vezetsz.Külföldre mehetsz 18 év alatt is de csak szülői engedélyel és ha ül meleted egy 18 év feletti nem kezdő jogositványal rendelkező személy.Más téma!Kölföldre mehetsz segédmotor kerékpárral csak 18 felett és olyan országokba ahol szintén nem kötelező a rendszám a kis ccm mocikra ,de nemzetközi biztosittás kötelező (zöld kártya) és ahogy bellagergő írta a H matrica.
egyenlőre nem érdekel
ha olvastad már kijavítottam magam
A tekercselés nem ajánlatos!Én is megtekercseltettem a gyujtó tekercset és 100 km.-t se birt ki!Nekem van egy tartalék alaplap ami hibátlanul müködik 15000ft
Csak a lábtartó 2000 ft+posta ami max 1000 ft
nekem széthajtott 50es demég 105el elgurul
de féléve 110el is ment még.semituning folytot kipuff nekemis
nemnem. kezdő jogsival mehecc külföldre viszont 18nak megkell lenned mert magyarországon 17töl van autojogsi
sok sikert.nekem 60as és 115öt megy
pedig 90et megy síkuton, szélcsend. 13as elsőlánckerék, és homemade hátsódob. ennyi változtatás van rajta. ez még azelőtt készült hogy beletettem a nagyobb főfúvókát, most olyan 85, de katalizátortól megkéne szabadulni, és sokkal jobblenne.
nemtom kitől tanultad de ha 2008 december óta nem változtattak a törvényen (mit kétlek) akkor maradt a 2 év.nekem most járt le.egyébként motornál is van kezdő jogsi szintén 2 év és addig nem vihetsz utast és a 2 évbe se a B se a M kategória nem számít bele
faszom megin elírtam.szóval 18 év alatt nem vezethetsz külföldön és 2 év után vontathatsz csak meg úgy hallottam h 2év után lehet 6-nál v 7-nél több személyt szállítani
nemtudom nekem msot 1 éves és én igy tanultam
és azt mikor módosították ?2év a kezdőjogsi és a B-nél úgy van h 18 év alatt nem vontathatsz és nem vezethetsz külföldön
ha ez full gyári és 90et megy akkor én leszopom magam. enyém full tuning és 90 9ezernél ujabban
1 év a kezdőjogsi. én már mehetek ausztriába kocsival is
mivel 17 évesen kezdheted el az autót asszem v 16 nemtom de 2 évig kezdő jogsid van és addig nem vezethetsz külföldön.tehát ha 16 az elkezdés akkor is 2 év múlva már 18+ leszel
90 a vége?
elvileg A1-el már mehec... azmeg ugye 16 év
szval reménykedek h lehet
korábban kiváncsiak voltatok hogymegy gépem: http://www.youtube.com/watch?v...
megoldottam, fogtam kézben a kamerát:D