Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt nemtudom az engemnem érint:S
amm 18 alatt is kilehet menni?
mert autonál aszem azvan h 18alatt nemmehecc
ja igen tényleg azt énis kaptam biztosításom mellé,de kresz oktatomat amikor kérdeztem akor meg aztmondta nemmehetek o0
csináljunk vmit
sziasztok!minarelli am blokkos rsesek..segítségét várom..tönkre ment a gyújtótekercsem..és ahoz hogy újra tekercseltessem szükségem lenne az ellenállására..aki megtudná nekem mérni vagy van egy gyújtásállórész a "sarokba"..amit könnyen letud mérni kérem jelezzen..mindenképp..ha nincs képbe az illető megbeszéljük hogy mit is kell mérni..köszi
meg meg . zöld kártya ja
meg akarsz keresni?
majd ha személyesen találkozunk akkor bemutatkozok.egyébként nem
gondoltam h osztrákok miatt megkérdezted de amúgy a zöldkártya (így egybeírva) az más.az h zöld a kártya úgy már az amit én is mondtam.
am lehetne egy névsort csinálni? én Bella Gergő vagyok gedeont tudom dhfear?
a az zöld kártya fear a H betü meg kötelező lenne itthon is. tudod sopron. ausztria 4000 méter. szoval én tudom, haverok szoktak kijrkálni.
gedeon megkérdezte és lehet (mondjuk ő csak Szlovákiát kérdezte).a matricáról és a kártyáról nem tudok, de a biztosítótól kell kérni ilyen nemzetközis biztosításos kártyát.ingyen kiadják.
de lehet. H matricaés zöld kártya kell megkérdeztem közl. felügyeleten.
segédmotorral nemlehet külföldre menni tudtommal
kuplung kar engemis érdekel
szépnapot emberek. miujság van középföldén?
csőőő
ja az a plexi.csak mer az egyiknél úgy írják h páramentesítő szélvédő a másiknál meg h páramentesített szélvédő.sztem elírták
akkor veszek sötétet.néztem már a Grex honlapján csak nemtom h mi az plexi
nemtom h a szélvédő az belülre vagy maga a plexi?
Ma kicsit rövid voltam!Most megyek melózni.PÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Ezt nekem is fóliás mondta ,hogy a plexit nemigazán érdemes mert a nap miatt gázokat termel és felhólyagosodik a fólia.Aztán ,hogy miaz igazság passz!
Gőzömnincs én úgyhallotam a fólia egy időután felholyagosodik.
utánnanézek.te szerinted a Reál motor-nál lehet sötétített plexi?mit lenne érdemes venni?sötétített vagy sima és majd ráveszek egy fóliát?
Bocs itt: www.wild.hu
Még visszatérünk.Különben itt találsz jókis uticélokat :wild online
nem is holnap gondoltam.majd fel lesz újítva a gép meg a tied is átnézve meg plexi meg minden aztán utána nekivághatunk.ja meg persze szerzek vmi csomagtartót.