Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki nem tud használtan sport kirottyot? :D Olyat ami az ülés alatt jön el. Egyik haveromnak kellene. :D
mielőtt felteszed a csíkot nagyon takarítsd meg a felnit mert ha nem takarítod meg faszán akkor szépen lejön róla
számlaszám: 11773456-00588012
Szabó Bence
igen 990ft
nevedet jól írtad le?:D
Sopron, Harkai út 2/b
Bella Gergő
1garnitura akkor 990?
piros színben kéne
hova utaljam a pénzt?
akkor kinek milyen felnicsík kell?
990ft akcióó:D
A tűszeleped nem zár el. Ennek a tömítetlenség ill. a rossz beállítás lehet az oka. Tömítetlenséget kosz, a szelep kopása és pl. a szelep ház elégtelen meghúzása vagy a tömítésének sérülése-hiánya okozhat. Rossz beállítás pl. ha egyáltalán nem zár le vagy surlódik felakad az úszóházon az úszó. Egyes típusokon kilyukadhat az úszó ilyenkor is túlfolyik.

Tuji
azaz azon van 4 álllás. olyan mint a buditartályban h meddig menjen bele a viz. vágod h ne csorduljon túl
amiről beszélsz aszem az a subertű ahoz nem nyúltunk... de lehet ott kel állítani...
van benne a karbi "tartályában" (nemismerem a szakszavakat) egy függőleges tűszerű izé amin 4 rovátka van. nem lehet hogy azon kell állitani? én nem értek annyira hozzá. de én ilyenre emlékszem amikor enyémet csinálták
és ezzel mit lehet most csinálni?
enyémnek is ez a baja csak anyi a különbség hogy 19es del orto karbim van
Szevasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.. A karbim túlfolyóján folyik ki a benzin ha megnyitom a benzincsapot . 2003-as RS-ről lenne szó a karbija meg DELL’ORTO PHBN 12 esetleg tudnátok mondani egy beálítást... tudom hogy így hülyeség de jólenne ( álítottunk rajta multkor és jobb lett ma meg elkezdett folyni a benzin, 4 napja álítottunk kb és mentem vele elég sokat... )
A nagyarcú sem.Egyébként nem kötelezö mindenbe beleszólnod ,nyilván voltál a gyárba láttad hol készül.
arctalan ember nem ember. adatlap
airsal spanyol csak mondom
Nézd meg az italmondos ára a hengerszettnek 38500ft ujonan
Sok sikert az arisalhoz Kínai henger gagyi dugó ,de persze nagyon fasza .Ha gondolod adok egyet ingyen neked kb 3000km van benne ,de már kukaérett.Különben igazi márkát is tudok de gondolom nincs rá 65000-80000ft .
bontót keress sztem
Üdv mindenkinek!
Nincs valakinek eladó Rs 50-hez tanksapkája?
zsir uj boltbol igaz 70es de minőségi
33 az airsal
Hello
A hengerszett 27000ft tömítéssel új dugó csapszeg gyűrű +hengerfej.
nem akarom senki üzletét rontani de erre a hengerfejre kajak TOP van írva
Hello gabesz ! lehet hogy érdekelne a hengerszetted! mennyit kérnél érte?
szépestét. csináltam onboardot és elszállt a memória szal hnap kezdhetem ujra