Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát mivel az övé most nincs működőképes állapotba, ezért mondta hogy átdobhatjuk amíg nem lesz kész dehát közbejött ez henger téma.. pedig bíztos szól szólt volna az eres
hát én nemtudom akkor . reszeld ki kéne a tiedra az az arow rendszer mi?
hát elvileg dalosvic hengere is ugyan az... neki rámegy a kipuja azzala toldással... de nekem nem megy bele az a kis toldás túl szűk a hengerem, 1-2 mm az eltérés..
nemlehet hogy az egyik henger még a gyári a másik viszont valami tuning? vagy utángyártott
nálunk pihen a kis gépezet , visszatérve a henger kipunyílásánál mi lehet az eltérés? valaki segítsen
igazad van. nekem ezekkel a hülye gyári folytásokkal van csak bajom. most mérkell kiszúrni szegény motorral+a tulajával
háát lehet h nem olyan para de nemszeretem annyira az ilyet,inkább megcsinálom rendesen a gyárba sem viccböl raknak össze ugy egy motort ahogy jó azért van egy két része ahol lehet okosítani...de az most nemezlesz
jólvan
msnre gyere fel
hát akkor esetleg a külön-olajzás kilőve és a tankba kevered? én lehet hogy áttérel rá. az nem olyan para
a henger úgynéz ki hoyg megúszta csak a dugó lett kuka...kicsit meghúzkodta a szélét
úúh:S hengerednek lett valami baja? tökre szar hogy ilyenkor meg nemis tudod hogy most mi a baj, amikor otthagy az úton
köszi de ezek nekem nem jók!de azért köszi
hát igen mentem hazafelé,50 -60 körül kicsit elkezdtem huzni,és amikor akartam váltani csatt leállt
mondom mi a fasz,betolom(szar az akksim)beindul megyek 50 métert furcsán fullad meg minden,mondom jó inkább leállítom és elgurulok haveromhoz,aztán most ott áll szétszedve
fúú és menet közbe?
amugy nincs valakinek eladó olajpumpája? az enyém sajnos teganp elhalálozott
természetesen a hengerét
fogsz egy kompressziómérőt kiszeded a gyertyát odanyomod a kompressziomérő fejét és ráindító zol egy pár másodpercig
mármint milyen kompressziót?
nemtudná nekem valaki megmondani pontosan hogy hogy lehet mérni kompressziót?
A szemétláda
most jöttem haza... pofátlanul elém ugrott egy kanyar a sötétben
hát nemigazán félkész. eléggé nem ment ma
Na már kész a mocid?