Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de nemértem hogy mért mondod azt hogy halvány dunsztom sincs?
szerintem igenis van! csak próbálj meg ebben az országban ilyen alkatrészeket beszerezni csak a józanész miatt akartam segíteni hogy jobb ha olyan dolgot vesz ami viszonylag elterjedtebb! de én kérek elnézést hogy ide mertem írni a hülyeségeimet
ott a pont.
Nehéz dugót találni... keresni kell és kapsz hozzá. De itt most nem erról van szó, csak nem értem, hogy minek kell lefikázni az olyan cuccot, amiről halvány lila dzsusztod sincs, hogy mi és milyen is az valójában...
http://image28.webshots.com/29... legalább ami ilyen vastag de nem eszi meg a gatyámat
jaja a direkt meg a sport ugyan az
direkt a sport? és a kiouff? az érdekelne mert zavar h vékony
sportlégszűrő sokat dobna a hangján
az én tücsökpöcsömre nem lehetne vmi mutatosabb vastagabb kipufot ami mélyit a hangján? ötlet?
monygyuk abból kiindúlva hogy 275euró. dugót nehéz hozzá találni hozzá hiába megy jól raksz bele Xkm-t és új dugó nélkül baszahatod! Sokkal értelmeseb monyuk egy polini vagy egy malossi hengert venni hamár nagyon sok pénzed van. kb enyi
és mi az hogy normálisabb hengert? láttál te már metrakit pro-s rs 50-t? gugli és youtube a barátod.
hogyne tudnám?
azt se tudod mi az....
most nemazér de anyi pénzér már valami normális hengert is vehetnél
az én hengerem olyan hogy a DR cég fejlesztette ki nagyobb dugóval. aszem úgy vettem hogy 49mm-es dugó volt benne. lehet hozzá kapni egyel nagyobbat 49.5mmeset. ehhez furni kell vagy csak simán anyira kikophatott hogy 1:1 be belemegy?
Vki nem tud 70es Metrakit hengert? '08' RSre kellene. Mert képesmotorról rendeltem csak a srác nem tudott hozni az enyémre... :(:(
sztem fogsz találni 2003 körülit ilyen áron. dugót kb 16000km-enként ajánlott cserélni
Sziasztok!

Gondolkodom rs 50 vételén max 250e ft-ig 2000-es évjárattók nézek motorokat, esetleg tudnátok segíteni abban mire figyeljek legkinkább mikor egy ilyen motort megnézek? Dugót gyűrűt hány km-enkét kell cserélni ezekben? Lehet még ebben az árkategóriában gyári gépet találni? Válaszokat előre is kössz.
sztem ezt tőled kéne kérdezni ezer éve nem láttalak:D
Vegyél Malossi légszűrőt. :)
mi ez a punnyadás?
Tudnátok valami jó sportlevegőszűröt ajánlani?Avval kb egy 19 karbiba mekkora főfuvokával kéne kezdenem?Most 100-as van benne.És 70 henger+sportkipufogo van rajta.
Igen de a te hengered szerintem már túl méretes.
Itt körül ki lehet hozni!De az attól függ hogy mit kell cserélni milyen a hengered milyen dugó kell bele! stb.
ZoLeM46
[15282] ma 18:32
Csak tavaly volt 700.000 :D Most elvileg 850.000. Hát lényegében a legdrágább rajta az h "APRILIA". De sztem nagyjából ennyi. xD Na jó persze a fékei kurva jók, meg a blokkja is nagyon jó mert az enyémbe 12000 km van végig gyepáltam és még egy pisszenése sincs.
700ezer nem tom ezt a 850-et hol láttad
am meg a talma replika ami nekem van csak 1 milla most