Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet állítani a '08-on az első villát és a hátsó rugóstagot?
üdv
Gergő
Hello
Meg van més és Dellorto 21 -es .MSN af1@freemail.hu,de a telefon talán jobb 20 39 26 998.Üdv
egyébként ez dellorto?mert csak az lenne a jó
hali.megvan még a 21-es karbi?ha igen akkor érdekelne,esetleg tudsz adni egy msn vagy egy e-mail címet címet?
fasom kivan me novemberbe elvitem a szerelömhöz a mocimat és azóta elutazott ausztráliába és most jön majd haza elakarom már adni az 50 est de nagyon hiányzik Szal megint okosan cselekedtem....
Am nekem is Carbon dobom van. A www.citybike.hu-ról tudsz rendelni. Ha nem találsz akk hívd fel az ügyfélszolgálatot és tuti tudnak hozatni. :)
Nem azt mindenképpen illeszteni kel vagyis fúrni és hónolnil majd utánna nézek van e hozzá nagyobb dugó
jogos.. na joéjt
köszönök mindent bye
Szerintem ne költs rá sokat, úgy is lesz nagyobb!
mivel tudok még túlozni motoron?
Igaz ez Yamaha, de a blokk hasonló, illetve a Gianelli gyárt RS 50-re is carbon dobot!
http://www.youtube.com/watch?v...
ha szépen kérlek tudnál mutatni vidit rola? :S
2T-re a legjobb hangot a carbon dobok adnak, bár nem tudom, hogy hol találsz 50esre!
akkor ha jobb hangot akarok teszek rá két hangfalat és berakok egy hayabusa hangot nem kockáztatok köszönöm . viszont! vastagabb dobot mit tudnátok ajánlani? mert ami mostvan aza vékony giannelli
Direkt szűrővel a motor több levegőt kap, tehát több benzint is nyomni kell a hengerbe, tehát több lesz a fogyasztás, ezáltal a többlet benzin-levegő bejuttatással jobban fog pörögni a motor, nő a teljesítmény, de jobban kopnak a kopóalkatrészek! A direkt szűrőnél esős időben nem szabad menni, mert beázhat, illetve homokot is beszívhat, stb!
a hengered kopik tőle mert jóval több levegőt enged be és lehetséges hogy több koszt is. de jó minűségű légszűrőnél elvileg minimális a válltozás de ha nemígyvan tessék leoltani
Háát a sportszűrő az lehet a gyárihoz hasonló, csak valamivel jobban átengedi a levegőt! A direktszűrőt meg gondolom mindanjian megismerjük!
mi kopik? v ezt szokás mondani?
véglis a hatása ugyan az lesz hangja megválltozik és valamivel jobban kopik tőle a motor
mifelénk városban nem annyira mindegy egy 90hijján egymillios gépbe
tényleg lehet hogy nem. mifelénk falun mindent így hívnak ami nem gyári direkt vagy sport egyre megy
akkor segits pls
Nem ugyanaz a kettő!