Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ő csak segiteni akart, te meg lehülyézed gratulálok. egyébként mutatott egy oldalt, ahol van minden tipusra, ha feltalálnád magad megtalálnád a magadnak megfelelőt....
A felfogatás alapból nem az és akor már ott megbukott a történet ha az új 30-ezres szerkóra új felfogatófület kell eszkábálni
szerintem rs-re is jó mert ugyanaz a blokk.nem?
Jajj de hülye vagy édes fiam Ez csak tzr-re jó. Mármint a rezó mert ha jó lenne rs-re akor oda lenne írva de csak tzr van feltüntetve
itt a rezó

itt pedig a hangtompító

ha szépen összeadod a 2 árát akkor az pont 50000 forint lesz.
sziasztok rs 50 2002 re tud valaki sport pufot eladot ako tud irjon köszi csa
Hát na
még így is ott hagysz vele mint a a szart.
én így 65-70et szoktam vele menni
Uhh sztm az nekem sok lesz mert sokat szoktam túrázni és 80-as utazót szoktam vele így menni és abbó nem nagyon akarok engedni, de jó lenne ha picit fürgébben szedné a lábait mert elég lomha szegény
elképzelhető, h 43-as. nekem 11/47es van így 95 körül megy és emelkedőknek is megy 5-be vagy 6-ba
üdv eladóvá vált az rsem uj henger alu hengert kapott uj 13as lánc kerék elöl uj lánc korához képest szép álapotan olasz inportal hoztam be hiányzik a km spirál és a baloldali idom csuszott és pár egy kis repedés van rajta a képeken látszik!94.05. havi aprilia rs 50 extrema limited edition!adok hozá 1 uj hátso fékbetétet!az elözö tulaj olaszországban csuszott bele vettem bele egy uj feszültség szabályzot minden jol müködik rajta nem hagyott cserben soha !ha egy jo motort akarsz kis esztétikai hibákkal akkor nézd meg 230 ezer ft az irány ár anyit azért szeretnék kapni érte!265 ezerért vettem és még hozzá az alkatrészek... de 230 ért oda adom mailba küldök képet !06-30-924-43-46ezena sszámon vagyok elérhetö !
Ja azt meg h forog e 11-et nem tom mert nem próbáltam de sztm igen mert olyan 10.6 v. 10.7nél van 110-en asszem.
Fhhuu az jó kérdés Lehetséges az h 43-as? mert anyit számoltam
hello azt szeretném kérdezni hogy van egy rs 50-em ( az ujjab) és hogyan kell törölni a stopper memóriáját mert azt Írja ki hogy : FULL . ( gondolom telivan )
és hátul hanyas? és így 11000et leforogja?
Nem tom asszem 15-ös és plexi mögé simulva 110
hanyas lánckerék van most elől? és így mennyit megy?
sziasztok aki tud rs 50 2002 esre sportkiput ekladot hasznÁltata vagy tud oajn odlalt ahol van elado kipu emgkÖszÖnnÉm akitud szoljon kÖszi szÉpen
Na am az rs-t higy lehet leáttételezni? Vagy pontosan mivel jár az ha a fogaskerekeket megkutyuom kicsit és hanyas kell előre hanyas hátra h nyomatékosabb legyen?
eben egyet értek ilyen hulyeséget nemnagyon kérdeznék minden városban lehet belekapni akksit
Hát de vajon hol lehet aksit venni ez olyan nem is tom idióta kérdés volt már bocs. Nem bántani akarom az illetőt de...
gratulálok akkor te mennyél oda akksit venni