Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pékségbe
autosboltba vagy bemész apriliába oszt azok rendelnek neked belevaloot
és milyen boltba?
szerintem boootba
Sziasztok!

Rs 50-be hol tudok akkut venni?
handbal nem tom az rs-nél h van de az rx eknél akkor van ez ha nem zárják el a benzincsapot !ha hidegen beindítod húzz rá több gázt!
sizasztok lene egy kérdésem valaki enmtuzdna nekem aprilia rs 50 2002 esre sportkiputm leadot aki tud szoljon kszönöm mindenkinek
felvettelek msnre de én este 8és 10közt vagyok fent, mikor beszélünk?
hello!
Nemrégiben vásároltam egy új RS 50 típusú Apriliát, amivel az lenne a problémám, hogy kb 300 km után rendszertelenül, de legalább naponta egyszer úgy indul, hogy beindul jár is egy kicsit, aztán leffulad és csak betolással indul, mit lehetne tenni? Aprilia szervizbe (dunakeszi) többször próbálkoztunk már, állítólag valami gyújtótekercset is kicseréltek, de tehetetlenek, tőlük 100kmre lakom ésmár vagy 3x "szerelték meg", de még mindig csinálja.. Azóta belement 600 km, 500as szerviznél is megnézték, de nem sikerült megoldaniuk, mit lehetne ilyen esetben tenni? Előre is köszönöm..
cső, érdekel- az mtx-rs csere, de tudnom kéne pár dolgot mert függene tőle, nah az msnem:
v.adam1992@citromail.hu
vegyél fel és megbeszéljük
Arci= Alci
Igen Marc, az a gáz hogy kb 3.5cm a belogás a láncon és asszem 2-2.5cm a korekt.
Esetleg nincs valakinek eladó bontott indexe illetve olajszivatyúja?
Köszi Arci a tippet!
Sziasztok! Az alábbi gumik eladók! Dunlop Sportmax GP Racer Slick 120/70 R17,1.500 Ft; Metzeler Sportec M3 120/70 R17, 3.500 Ft; Michelin Pilot Slick 12/60-17 3.500 Ft.
Hello!
Valaki le tudná írni nekem a 2002-es matt fekete rs-ek színkódját? Kössz
Indexnek jó a scarabeo vagy 125ös/150es SR index is ugyan az!műszerfalkép adatlapomon.Láncot tudod állítani úgy hogy meglazítod a (nagy) csavart a keréknél és a kicsikkel állítod (figyelj hogy mind két oldalon egyenlően), sztem ki lehet szedni 1 szemet
a lánbelógást arra értetted hogy laza a lánc?
sziasztok! ha valakinek van eladó rs 50-e kérem irjon! cserélnék egy aprilia sr 50 di-tech robogóra, értékegyeztetéssel(ha kell ráfizetek) msn & e-mail: tomy93@freemail.hu!
Köszi Marc!
Az indexek horror árban vannak,bontva kéne nézni valamit...
A müszerfalam ilyen csak kicsit le van lakva....
A többi kérdésemre esetleg valami válasz?
heló van egy yamaha aerox 100ccm es robogóm elcserélném akármire!írj és megegyezünk! ubul_kutya@hotmail.com
kössz báttya
Jah NAGYI46 faxa a vasad!
Nem tud vki új RS-re indexes tükröket? Ha vki tud írjon pls!
itt van index itt kiválasztod hogy tartozék\index\univezális ott biztos lesz olyan ami tetszik.

a műszerfaladnak meg vagy így vagyígy
kell kinézni az utóbbi műszerfal az újabb gömbidomos rs-é
Sziasztok! A héten hozzájutottam egy rs50-hez és egy pár kérdésben kérném a segitségetek.
Tud valaki pest örnyékén hozzáértő és árakban nem elszállt szerelőt?
Index szettet hol tudnék venni olcsón?
Nagy láncbelogásnál lehet-e szemet kivetetni vagy csak egy lánc-kerékszett csere segit?
Valaki feltenne egy képet a "müszerfalról" kb hgy nézz ki, mert az enyém elég hiányos....
Elöre is köszi