Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cső!
nemtudjátok véletlen Rs 50 07' re hol lehet venni sportkipufogot? valami netes oldalt ha tudtok esetleg akkor plz
Srácok szívlámpás, de fél lengőkaros RShez kéne nekem szivatórész.....mert megvan a karbiban, de csak ilyen felhúzósra van megcsinálva, és nem tudunk benyúlni hozzá! Nektek hogy van megcsinálva?
Sziasztok!
nem tudtok 98-as rs 50-es szívlámpáshoz fejidomot és lámpát?
Adam rs 50!
350 ért simán el tudod passzolni ;) de drágábbam hirdasd meg
Egyépként csak egy matricát kell ragasztani az oldalára és már nem is látszódi ka sérülés
¤Bence¤RS¤ vane gy roszz hirem az én rs-em is elado lett tehát nyáron marad a vonat balcsira.......majd irjál rám msn en !de attol még jöhetsz mocival!sajnálom de kell a 125 ös rs!
az rs 125 ös lámpa nem jo az 50 esre mert nagyobb a 25 ösöna fejidom!szélesebb és a lámpa méretei nem egyezznek meg amugy meg kb 25 körül van a lámpa árba!
hy! tud vki (lehetőleg olcsón) plexit 2003as RS-hez? másik pedig, hogy jó-e az RS 125 elsőlámpája az RS 50-hez?
Jah enyémre nem tudnál vevőt?
Enyém is eladó!350000huf na jó talán kicsit kevesebb
Hello!
El szeretném adni a motorom és érdekelne, hogy szerintetek mennyit ér. Ez egy Aprilia RS50, 2004es, kiállított motor volt, így 500km-vel vettem 2007ben. Azóta 5000km körül van benne(plusz minusz 100km). Egyszer estem vele egy kisebbet, a fotókon látszik milyenek a sérülések. Lenne rá vevő, csak az árban vagyok tanácstalan. Aki járatos az RSekben kérem segítsen nekem:) Köszönöm!
http://versy.mgj.hu/rs/
Az RS-en hol van az index relé?
*javítva* 3-án
július 4-én ki jön velem mátrázni?
a henger frissen fúrt, zsír új dugó,gyűrű, új hengerfej, új tömítésszett. slipon.
Milyen állapotban van az a hengerszett?

a másik meg hogy arrow, leovince kipuffokat a neten hol találok?mert csak hebot találtam eddig...
Dani*
Dankibarátom...kié az az rs ott a 3. képen?
Nah amint meggyógyulok..akkorát motorozunk h hihetetlen
Fotógalériába töltöttem fel képeket! Lessétek meg:)
75
Emgem a ccm érdekelne
Talán hengerszettet, mivel arról van szó.....
Milyen szettet?
pedig tudnék neked adni szettet 20ért:)
Sziasztok!
Érdeklődnék h nincs valakinek egy felesleges 1998as évjáratú rs 50 fejidomja meg lámpabúrája?csabimoto@freemail.hu-ra dobjon emailt és h mennyiért adná!előre is köszi!
karbit érdemes magába venni? mert hangert nem akarok!marad az 50es henger!