Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nagyon szépen megkérsz, akkor azthiszem, h 4zer körül tudom darabját, ami szalonból 8!
az lehet de ott meg is kérik az árát és gondoltam megkérdezem van e valakinek?!
gondolom aprilia szalonban ha nincs nekik rendelnek neked ott száz hogy találsz
az újfajta rs-ét hol lehet kapni?
naa senkinek nincs rs indexe?4 egyforma:D
írj egy emailt és megbeszéljük , rsatta@citromail.hu
Hali!
nemlehet leállitani a mocim aprilia rs 50 a gyujtáskapcsolot szétszedtük már és onnan nincs kiszakadva a kábel. ez volt az első hogymegnézzük ugyanis egyszer már kiszakadt egy kék kábel azért nem állt le de most ennek nincs baja végignéztük a kábeleket is de szétcsuszva sincsen semmi, nemtud valaki segíteni vagy történt már valakivel ilyen?
Az majdnem itt van:D egy 20percnyi út
Baktüttös
ok
komoly?
Nincs valakinek újfajta rs indexe?
nekem van elöre kétcsomag bontatlan és szerintem azokat már nem is fogom használni ha érdekel szolj nyugodtan
de akkor vki linkeljen már ert sehol nem találok 50 es hez elsö fék betétet!csak25 öshöz
Hello. Ha érdekel valakit van egy lánckerék szett láncal. Használt de még bírja a strapát. végsebességes áttétel az enyém 120 at ment vele,és nem is gyorsult olyan szarul. Ha kell valakinek itt az e-mailom : atimaister@citromail.hu
5e és akkor mehetsz is a postára
mdaneee!hol laksz?
nem legalábbis 2003 as 50 esé nem egyezik a 2007 es 125 ösével belese menne szerintem mert sokkal vastagabb 125 ben a fékbetét legalábbis ma azt figyeltem meg
dehogy is
hy egy kérdés az elsö fék betétek az 50esen azok meg egyeznek a 125 ös méreteivel?
Ha kell valakinek 80as henger (Top Performances)...
új hengerfej, tömítések, dugó nélkül (50mm es dugó kell bele)
7 felömlős
nem tudom felhasználni mivel már mástípusú mocim van, ha nemveszi meg senki viszem a vasba

SŰRGŐSEN ELADÓ 6000 Ft
utánnajártam de csak Gianellit találtam Egümotorsnál 35e ért sztem nemsok...

Azért nem kapom szét, mert megakarom tartani gyári állapotát a mocinak, így a kiuffot is...
én viszont "szétbasztam" a gyárit és jobban gyorsul sokkal nem kell ide rendszer milliokért
KERESEK 2006 utáni RSre kipuffot, Gianelli, Arrow...esetleg hol lehet beszerezni ilyet?
gyárit nemakarom szétb@szni a kat. miatt...
sok... 30-50-60 ezer