Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hálós Protektorral kapcs.-ban:
Szerintem ha nem krosszozáshoz kell a hálós protektor, akkor ne vegyél, mert amint elesel az aszfalton, szétszakad rajtad, és akkor ugye már nem sokat ér.
Üdv.: HaWk
van benne valami:D:DD te mindig igazat szolsz:D:D:Ditt a kép
szerintem olyan 17 éves kor útán kell ruhát venni mert előtte gyorsan kinövöd
hát nem tom ha tok olcson szerezni akkor veszek bör ruhát de nem tom nekem elég lenne egy hálos protektor ing de mondom ha van bör ruha akkor veszek nekem amugy apumánaka sport csizmája teccik nagoyn majd képet tolok fel
Helló

még mindig keresek hátso sárvédőt 2002-es mocimra feketében , vagy ha tudtok aprilia bontót segítsetek !
Ha benézel a louis.de oldalra lehet,hogy meg fox lepődni.
pl: probiker full protektoros bőrgatya 100 euró, ez nálunk kb a dupléja lenne...
Pl. Louisba olcsobbak a cuccok (egy része) de amikor akció van akkor szinte féláron lehet hozzájutni a dolgokhoz...
NEkem is kéne most ruha... Apámét hordtam már ezen a héten. A sajátom kicist összement, vagy csak én szélesedtem, de kicsi a válla, meg a háta
Hát csak hallottam....de mondjuk nekem nem éri meg ezért kimenni külföldre...főleg igy ha nem is olcsóbb...
hát majd meg látjuk::D:Dmert van kin pár ismerös /család tag és majd rá kérdezek:D
Hallottál valamit vagy tapasztaltál. Azért nem mindegy. Midnent beszélnek az emberek, de nem fogod olcsobban megkapni. Nem lesz olcsobb. De ahogy gondolod. Nekem ez a tapasztalatom.
Ezt én megcáfolnám nem 1szer hallottam olyat h 60-70ért megkaptak 130-140ezres ruhákat!
Egy fillérrel sem fogod olcsobban megkapni. Drágábbak kint a cuccok, mint nálunk...
jójójójó értjük ám
relative :D olcsobb nem egy 10 forintos kesztüre gondoltam hanem egy sport ruhára ami nálluk 150 körül van
áhh bazze ezek a napok telejsen fáradt vagyok!motorozni sincs eröm:Dmeg jo idö sincs hozzá anyyit kell tanulni jah nekem márciusba proba éretséiket kell irnom:Dde májusba megyünk osztályal görögbe:D(olaszba nem akartak jönni):(peddig bisztos vettem volna vmi motoross cucoot ott biszti olcsobb nem?
tizenötért a tied, csak egy dugó kell bele 50mm-es amit kapsz kb 8rugóért...
rakok fel képet még a héten
ok?
félévkor nem szégyen az
egyik lánynak lett kémiából nálunk 1.0ás átlaga
Labika meg menőzött a suliba a matek 1.7-ével
de én csak 3.3 te meg 3.9 vagy szal
akko meg:D:D:D LOL:D
STRÉBER am nekem is 4.5
nkeem 3.9 :Djo de nekem az alap 4.5 elvárás:D
3.8