Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem röhögtem ki csak nevetségesnek találtam hogy egy 50es valós 110et megy... ennyi
és te milyen jogon röhögsz vkit itt ki?
rsata
kiseggfejezet le?
Oké jól tolod...
Hozzád nemtom ki szólt,de ha erösnek és okosnak érzed magad gyere át Debrecenbe és itt ugassál!
Amugy nemtom mien jogon seggfejezel le....
Figy ha kicsit számolgatnál rájönnél h lehetséges, bár nem azt mondom h 5 mp alatt éri el azt a 110et de nem kizárt h elérje...
gixer 600at a rollerral alázok arról is találhatsz képet süti vagy de nagyon
Nem csalódtam benned Ata
Derbi Senda X-Race, GPR 50, RS 50 egy két ötvenes amit sokszor próbáltam sendával még oan Yamahát is vertem mint a tiéd.
Amugy nincs RS-em most fogok egyet venni, és te nekem nem ugatsz majd kitöltöm az adatlapom amikor akarom ok?
Arrol meg hogy a motorod megy 110et "hihetö", a gsxr órája is csal egy példa: mi mentünk egy 1.6os borával 2002-es gsxr melettünk nekünk 205öt mutatott az óra neki 248at nemtom h mindegyik ennyit csal e de az ennyit csalt...
Megnéztem az adatlapodat láttam a gépeket amikkel gsxr600akat alázol meg a cameles csodagépet igy tovább....
kérdezett vki? látom annyit értesz a motorhoz mint nagyanyám az atomfizikához seggfej.
tuti mert lefogja forogni a 6.at úgyértem túl a piros tartományom túl...
Hát ha az én motoromat nem viszik el, lehet h majd ha ugy állok anyagilag akkor egy kicsit költök rá... Meg ha a mitomra meg lesz véve minden amit akarok rá... És utánna:D
Külömben az enyém is megy 100-at és remélem ha lesz majd sportrendszer hozzá többet is fog menni.
Z3 jól megmondtad neki
de.R6 je van csak úgy álcázza hogy egy rs-t rak be képnek.
Én az rs-embe csakis Motul olajat öntöttem! A Dt-be ugyszintén! Wamby neked nem R6-od van?
Helló belló! Ti milyen olajat töltötök a mociba?
jajaja :)
amivel bemérte Attila a TZRt arról beszélek
hát nem :D
de az AF1 125... sportpro
Nekem AF1em van de az is 115 körül megy

Nekem pl az óra nagyon szarul mér. 100at mutat és 115körül megyek.
GSX1400 mellett mentem, neki 120at mutatott nekem 100-at.
Aztán a másik hogy 89-et mutatott a digitális mérő a hungaroring kijáratánál közben a moci órája 75öt mutatott kb.
Aham... Én csak tippelek h az enyém annyit megy:D Mivel az órám nem mutat semmit:@ De tavaly még generál elött 110 körül volt a vége...
Attilának (apriliaaf1em) van egy AF1-e és azt mérték be Ducati 749cel és R6tal (pontosan mér az órája).a TZRen 80ig mér a digit óra (valami vezetéket majd elvágnak és akkor tovább is fog mérni csak bekéne ugranom yamaháékhoz...)és 6.ban ford.szám alapján számolok utána...és pontos