Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de nem nagy már az 1 kicsit?!
ti szoktatok valamilyen üzemanyag adalékot önteni a benzinbe?
a 130 az a szélesséet jelöli nem?
nem érdemes ilyeneken veszekedni mert max 5 km/h az eltérés tzr meg rs között az órám 5-öt csal lefele vagy a többi 50-esé felfele annyit ...
Na ne veszekdjünk már!
ha a TZRnek is 110es gumia lenne nem 130as akkor végre alapból vinné a 110et és alapból leverne akármiylen 50est!!!!!
Na majd én úgy is veszek rs-t madarasra már meglesz(remélem )Akk majd gyorsulunk
egy 70es full tuningos rs egy 50 es széria TZRt?hú de nagy dolog egyébbként ha ugyanúgy fellenne húzva aTZR akkor szerintem nem verné meg
Én meg mentem is vele és télleg naon megy és egy Tzr-t simán megenne
Hogy ne tudnám dave!!!Ne legyen nagy arcod vazze!Az undertail az egy olussz idom az ülés alatt..semmi értelma nincs amugy csak jol néz ki
Írjá a pannonboyzos fórumba ott bisztos tudni fogják! nemtart semeddig se! A Vélemények a videóinkról topicban találod meg!
rsata?valaki?na senki nem tudja
Szerinted honnan tudná? Ez a pannonboyzos fórumon íta le a ZX előző tulaja aki egyben szerelő is! szal...
Ő csak kimásolta onnan ami le volt írva! és most szeretné learatni a babérokat..
undertail?az mi?
1db Kawasaki ZX-12R: 3.679.000 Ft
1db Akrapovic Evolution Line full titán rendszer: 478.000 Ft
1db Power Commander /aszem erre már USB/: 132.000 Ft
4db kábelkötegelő /az utóbbi rögzítéséhez/: 32 Ft (8 Ft/db)
1db Muzzy kuplungszett: 145.000 Ft (a szett tartalma: kuplung/tengelykapcsoló/agy, 12db kopó lamella, 6 db kuplungrugó)
1db MRA plexi: 34.000 Ft
1db undertail: 118.000 Ft
megnéztem a vidit nagyon brutál az a gép mivan azzal csinálva????:
Nah mindenki nézze meg a gyorsis videok között a ZX 12 OnBoardot!! aztán a www.pannonboyz.at.hu
oldalt
:D
Má megint nem láttlak Attika MSn-en
kurva életbe megint szar az msnem
hát nálam nem vagy elérhető, írjál má rám plz !!!!!!!
nemtom miröl beszélsz én nem léptem le sehova most is fennt vok msnen
Rsatta hova tüntél MSN-ről?? , csak leléptél, el sem köszöntél
A fa***t
mindenki meg yaludni??? ?
csáó jo8