Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah klomoly volt csatt olyat zugott a henger csak úgy csúszott az aszfalton
kevered az 5.sebességgel szerintem
ja bammeg láttam mekkora egy fasz az a gyerek látja hogy vizes az út mi a faszt akar májerkodnI???
Durva kocsikat tesztelnek ebben a müsorban , jó kis munkájuk van
Jaja téleg szép lasz csak igy tovább
Hihi tényleg De vizes volt a pálya is.
Sziasztok! nézzétek a viasat3-at 11-kor elfektet a srác benne egy bmw-t a hideg aszfalton
ezt szeretem ha vki ilyen igényesen újít fel egy motort de azt nem értem h most ez Af1 vagy RS?? mert Af1 felni, RS far és oldalidom AM6os blokkod van???
szép kurwa jol fog ki nézni uj szinet is adsz a az idomok nak -???
Sziasztok!
Végre elkezdtem összerakni a gépet, elég volt már a szétszedésből lassan a garázsban lakom.
Ha valakit érdekel új képek az adatoknál.
(kemény fába vágtam a villáskulcsot)
Pedig ugy megtépném az agyát neki, had menyen , nyári jó kis emlékek
mit műtöttek rajtad?
Me nemrég mütöttek 3 hete
mert?? mér nem? motoroztál 3hete?
Ja jó idő volt ma sok motorost láttam, miko jöttem haza, én meg nem motorozhatok, nem is motoroztam má 3hete
Bazz ma végre igazi motorozós idő volt.. és még csak most jön a 7vége!
....habár szar időt mondanak. de asszem kénytelen leszek kijárni 1-2 tank benzint
megint kihalt mindenki mi??? eszt ugy szeretem:P:D:Damugy meg énse szeretek korizni
nem
Szoktatók korizni??
Honap asszem elmek, csak senki nejön el velem, mindenkinek más dolga van beszarok
Pedig be kéne törni Bauer Air 90-es jégkorit , de még csak ovatósan tolhatom me geci vágás ittvan még hasamon, ugy h nem kéne elesnem
Nálatok van v mi fasza jégkori pálya??
jah itt ráadásul a sok hülye a főutcán megy vele mikor ott a jo bicikliut azthiszik motor van a seggük alatt aztán csodálkoznak ha elütik öket meg is érdemelnék sötétbe is a főutcán világitás nem vmi erös rajtuk dudálja öket le mindenki
jaja, de azok durcák, vazze nálunk kimész utcára vasárnap v bármelyik nap jönnek az öreg nyanyák meg papák tornádo biciklikkel, de mindegyiknek má majdnem az van , beszarsz
a szutykos elektromos tórnádó kecók elbujhatnak mellette
Elég az föleg biciklivel
gondold el mi lesz ha tesz rá nagyobbat nem csak ezt a 2ő kicsit
ez nagyon durva de 60nál nem ment többel