Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haverom is gyorsulásra össze rakott egy Java-t őőő netom mien 2hengeres netom hány ccm-es segíts Atta te biztos tod Java és 2hengeres 500as v netom mekkora
Jól gyorsult, kivolt merevitve a váz meg telük össze huzva szal teljesen dragra votl csinálva nem volt rajta semmi.
Hát nem tudom.
Akkor már inkább a régi rg-m.
Az 90 kg és 25 Le.
Ha éppen jó volt akkor ment rendesen.
hát azért nem vok hülye nem városi motorozásra lenne ez jo meg nem is szerpentinezésre hanem gyorsulási versenyre de kimerevitett vázzal
Belegondoltam és még így is szar.
De havernak van és most télen az lesz nyózva, bár abba nincs 250es blokk de 60ccm kovácsolt főtengely tuning karbi, fazsa dugó krómgyűrűkkel.
De akkor is csak egy simson.
És hogy akasrz száguldozni ha még fékek sincsenek rajta?
akkor telitankal az is simán van 120 bár megnézném h tényleg 115 e az a 115
megnéztem és pontosan 115kg száraz tömeg...
héé ember ne szidd a simsont akkor is gondolj bele egy 70 kilós vázba etz 250 blokk etz 250 160kg amugy
nem 124,5kiló tele mindennel!!!/olaj+benya fullon!!!)
Hát ti tudjátok de nme nagy élmény simson váza hajlik össze vissza ninc annak futóműve
én azért ezt az etz blokko simsont jobban megnézném h megy mint a tzr blokkal
Na a tzr pedig 120 szárazon és ha még tele is van tankolva akkor aztán már nagyon sok egy 50-esnek!
Megnézném hogy egy simsonban milyenek lenének ezek a blokkok!
az autód vagy az rs???
Motorzsolt neked milyen üzemanyag adalék volt a mocidba??
azthiszem te írtad régebben

mennyit javított rajta?
Bassza kitya...hengerfejes lett a verdám :(
az új annyi pontosan mint a derbi gpr
az ujabb RS 50ek 110 kg körül vannak a régiek 100-105kg
*kötnöm
ne azt nézd h milyen széles hanem hogy mekkora a futófelülete amugy nem nagyon veszed észre és a magassága számit jobban nem a szélesség na én húzok kifele most cseréltem vissza a simsonomba a 70es blokkot és még gyujtást meg ezt azt be kell kütnöm
jaja
115kg az RS !!
Egyébként nem tudom miért veszekedtek hogy melyik gyorsabb
mindkettőnek ua. a blokkja fogaskerekezése stb. legfeljebb a motor illetve/vagy a pilóta súlyából fakadhat hogy a TZr 50 vagy az RS 50 nyer...
dede
ha jól tudom 105 kg
Sziasztok!Hány kg egy rs?
nem
Nekem 140es van