Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szögesgumi állítolag király de azt magadnak kell csinálni veszel 2 gumát NE HASZNÁLTAN minél kevesebb vágat legyen rajta és egyenletesen kirakod facsavarral belűlről állítolag jó módszer
lehet kapni az rs-re téli gumit...? nagyon csúszik így...
8. 400 ft
én se szeretem a BMW-t csak az 5ös szériát abból is az ez elöttit.meg az E30ast
na és te mit nevezel autónak nagyokos????????
pár percre fölszaladok, de már ma sem bírtam felkelni, és lekéstem a buszom, úgyhogy nem sokáig!!
jah, vegyél csak BMW-t, én majd autót fogok...
mennyivolt a táska?
msnre följössz? nekem a mocis csizmibe hozta a miki az ajándékot
A Lada volt az igazi!! A legstabilabb kocsi!! DE nekem tuti BMW-m lesz, ha bele döglök is, nekem nem kell más!!!!!!!!!!!!
Kinek mit hozott a mikulás????????? Nekem egy csomó csokit, csak az a baj, h már egy darab nincsen a 3db csomagból!!!!!!!! Anyám meg kinyír, és el fog tiltani a csokievéstől egy időre!!!!!
Sziasztok megvan a rendszer de mint kiderült a fogaskerék 11-es van rajta és nem találtak rávalót állítólag de ennek majd utánajárok...
90-ig így is nagyon szépen gyorsul utána meg kifogy a fordulat mert ennek a motornak rövidek az áttételei...
de majd orvosoljuk a problémát:D
2 személlyes felált rántás nélkül 1 kerékre:D krishboyal majdnem megbántuk mert beszitált az eleje lerakásnál:D :D
Jaja
jön a mikulás:
jóccakát nekem nem lesz elsö ora
jó éccakát.
ismerem, láttam már párszor
nézd már megazt a tetves videot
minden pénteken a gyerek jár be debrecenbe frenkizni vele a gyerek még senkinek se nyitotta fel a motorháztetőt
a ladalopó romás verzióba az van hogy "Ablakot bee"
ja és hondás meg beszolt hogy: mi ez a sziszegés?erezt a gumid vagy mi van haver?
egy szomszéd faluba van egy ilyen lada elég brutál föleg mikor a turbo sziszeg benne meg letilt 160 lovas honda civicet megfogta
Jóladába bee ablakot le könyököt ki egyesbe be...
videa.hu/main.php?page=play&v=... ladába
francnak kéne ien agyonspoilerezett nem tudnák vele bokrot ugrani egy szép metálfestéses, polirozott alufelni, szinre fujt lökhárito, kis ültetés, meg egy-két optika! ennyi a külsö egy 2000es Turbos Fiat croma motorral karbisra alakitva egy egyedi 4 leömlös rendszerrel
külső tuning nélkül lenne poén beálsz a ladáddal a keménykedő BMWs srác mellé és egy kivülről szakadt autóval odaalázod