Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jóccakát
az legyen az én titkom
na léptem
hmm mennyi alatt vagy 100on?? én is okoztam már lámpánál pár kocsinak
hmm...
majd valahogy megpróbálok 1-2 (hivatalos) gyorsulásomat feltenni, mert le van kamerázva.
...okoztam én már meglepetést a Tököli gyorsuláson...
hát azért nem lennék én olyan biztos abba h én látnám a rendszámodat
azt tom hogy nem fenyviszsaveros de nem mondtam cwssak azt h feher :D
felnyomhatod a seggedbe multkor leirtad h átbasztak vele mert nem fényvisszaverős
...na asszem akkor beleülök a verdába, és talán el tiudjátok majd olvasni a hátsó rendszámomat...de nem biztos, mert a gumifüst elég sűrű
majd akkor jovore johettek alni ellenem sorba gyorsulni vazzeg :D
apam 1100es choppere azert az alaz :D eleg faxan megy
mar nem tom ho lvettem de fenvisszaveros ovlt ha tudnam hol vettem mar rendeltem volna ... most van flenicsikom feher 2500 ert adom van hozza yamaha felirat de nem kotelezo feltenni mert anelkul is eleg hosszu
egybaj vna az egyiket megbontottam (4 lap volt mindegyik egy kerek oldalara eleg)es volt hozza a lap sarkan ilyen negyzetek na azo klejottek de az csak disz szal a flenicsiknak semmi baja 2500-ert a tied :)
4000 ert vettem es meg egy hetes sincs bescannelnem csak szar a scannerem ...
Az az De az x-race-s haverod viszi a pálmát az lenyomott minket vagy 6szor
beci ami a régi tzreden volt fehér felnicsik azt hol vetted??? fényvisszaverős volt??
ilyen velemis volt csak mellem bealt egy fzr ... sok eselyem volt :D
fosbarna és és fossárga színű "idomok" és kocka lámpa volt rajta??? most az a simson átlett ujra alakitva de most tényleg jó lett
Sztem egyről beszélünk álunk ricsivel a lámpánál újfaluban begurul mellénk a gyerek nyom egy full gast a simónak és elkeztedd mutogatni h gyorsuljunk jól lenyomtuk
alap még vas v acál mittom én miből volt olyan ellen is sárga volt nagy kiálló visszapillantókkal és azok is sárgák voltak
persze amivel én pörögtem azon még oldalidom is volt lemezböl..
Gyorsultatok már faidomos simson ellen ?
Ez vad volt gec gec gec GECCC
fúúúgecc...az nagyon geeec..azaz geeec
Hát ezt jó megaszontam gecc gecc
én gyorsultam má Gixer 750 ellen hívatalós Gyorsulási versenyen. Akko még F10el.
Gecc haveromnak olyan robogója van gecc biciklivel legyorsultuk lejtőn 38 a vége
hát má legalább nem?