Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Z3! ez egy kicsit gyermekded felfogás...
a tetoválás 1 életre szól, és nem azért készül, hogy mások "faszagyereknek tartsanak"!
Ez magadnak készül, és jelentéstartalommal bír.
Az önkifejezés 1 formája.
szerintem gáz.mondjuk Schuminak mégha Ferrari jel lenne a hátán...hát oké persze ugye mert hát de szerintem ez röhely
valami ilyesmit akarok
de láttam van egy pár ismerősünknek de akkor is...ez ilyen ego növelő és akkor te leszel a helyi faszagyerek?
Lepkét nem oda szoktak
Z3! ezek szerint te még nem láttál igényes tetkót...
...egye kutya felteszek egyet
És pont ott egy lepke?????
Nekem különösebb bajon nincs vele attól függ hol van, mondjuk csípön hátul egy tetkó az oda basz
nem tudom, én undorítónak tartom ezt az egész piercinges tetoválos dolgot
Nekem vagy egy rózsafözér lesz a bicepszemen, vagy egy kínai jel a váéllamon vagy egy góth írásos szöveg az alkaromon az ereimen(haver azt mondta, hogy ez utóbbi eléggé fájni fog).
úúúú, az szép!! Haveromnak verekeés közben szakadt ki!!!!! Na mondjuk ettől én is félek, mert néha a rohadt kurva kis plázacicák tépnek, és ki tudja, hava kapnak!!!!! Te milyet szeretnél????
800as alapjárat? ez valami diesel csoda?
az enyém 2500at forog alapjáraton
Nekem pillangó lesz!!!!!!!!!!! Már én is rajzoltam, de szerintem majd megkérem a srácot, h rajzoljon nekem egyet és majd választok!!!!!
yah...amúgy a szemöldök piercingel vigyázni kell!!! Nekem volt, de egy alkalommal, amikor kicsit nagyobb lendülettel vetkőztem le, beleakadt a ruhámba, és kiszakadt...
...2 öltéssel megúsztam
Ja a lényeg viszont mostmár már normálisan leforog de csak 1,2,3,ba 13e leforog terhelés alat tök hamar nem gondolkodik... de 4-5be lomha és nem forog továbbikaban se 7nél többet De alakul 800fordulatom van alapjáraton tök stabil most...:-)
Pillangó lesz?
én már félretettem tetkóra ! Már csak erőt kell venni magamon hogy elmenjek megcsináltatni, yah és mg variálok, hogy mi legyen és hova...szerinted durci?
Neked a pircing se tetszene a szemöldökömben!!!!!!!! Pedig nekem kell!!!!!!!!!! Csak apa egyenlőre még kitépné a szemöldökömből, ez tuti!!! De akkor is meglesz!!!!!!!!!!
Hát valószinüleg nem jó kór van a gyujtás...Haverom szerint utó gyujtásom van... szikra az agyon basz egy lovat is van rajta 21 vadi új karbi. Most keresek valakit aki betudja lőni a gyujtását precizen mert veszprémbe nem viszem azok csicskák anyit én is értek hozzáá
tetko...
Ha az enyém egyszer hazakerül.......... Ha lefagyok róla, ha rásülök, nem érdekel, senki nem tud majd leszedni róla!!!!!!!! Vele fogok aludni meg stb....
Majd én is le akarom festetni, csak ahhoz pénz is kéne, ami most el fog menni a tetkóra!!!!
majd fűzöm aput!!!!!!!!!!!
Letsgo mi a helyzet Rs-el meg tudtad micsálni vagy megtudtad mi a baja????
Hidegen hagy, hogy mennyit iszik, csak menjen!!!
ha 10 liter alatt marad, akkor gazdaságos
nekem már csak kipuff kellene. másra nem szeretnék költeni.
Najó egy új fényezést is kap tavasszal.
Tudod mit próbálj ki a Shelnek azt 99oktános benyáját én adalék nélkül nyomatam nagyon megéri nekem 2,5L evet 100 amugy meg olyan 3-3,2l persze csak akkor ha nem terelem nagyon.de ha még ezt a cuccot bele teszed akkor az lehet oda fog ba...ni :D
Üdv:Letsgo
Cső!!!
Tudom hogy ez egy fórum de gondoltam ide is felrakom lenne eladó karbim RS-re 18as Delorto 10e Ft alku presze van :D és lenne egy 95re való gyujtásom 13e Ft ezek mind jó cuccok csak azért adom el mert azt hidtem hogy rossz a cucc és ki derült hogy jó,de a karbit azt azért cseréltem le mert kapot egy Polini :D 21karbit nagyon penge !!!