Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akinek kell, vegyen fel msn-re, és átküldöm
de meg van a Judgment Day 1 intrója is
nekem a gyakorlati oktatóm nagyon rendes volt addig gyötört amíg nem figyeltem 100%osan mindenre...és én szentendrén forgalmas hely
Ja nekem is én töltöttem Autós meg nagymocis vizsgalapot és átmentem azon is
ya ya ezt mondom hogy nagyrobogóról átülsz gsx.r re van 1 kis külömbség.amúgy ki modta hogy én akarom tanítani nem tanítok és senkit vazz.csak azt mondom hogy még épp hogy kiküldték a korlátlan jogsit és már száguldozzunk is.de ti tudjátok
msnen lécci...
én mikor az Met tettem le akkor se nagyon volt szo külön 50es motorrol! megtanitották az egész kreszt ( auto, nagymotor) meg laptopon teszteztünk

Megvan ,,jó ladába be, ablakot le" ... vidinek a száma mp3-ba, én csináltam
Emberek! letöltöttem az Ítéletnap2(judgment day2) intróját! naggyon komoly!
4és fél perc tömény motorozás...minimum 50 eséssel nyammmm
ja.GSR 600assal itt az egyik sulinál pomáz környékén
mert vszinű h azelött nem ült sokat olyan erejű motoron amugy mikor jogsit szerzel akkor se gixer 100en meg 600on tanitanak hanem vagy nagytestű robogoval vagy chopperekkel általába
te most rsatának akarod megmondani hogy motorozzon? hát ez lol
a nagymotor... hallottam olyat hogy a srác megvette a fasza nagymotorját és hazaúton meghalt.tehát haza se tudta vinni.úgyhogy az eljén még csínján!meg van egy csávó a városomba aki kb 60kg és nagy motorja van.ha egy kicsit több gázt húz az indulásnál már megy is ki alóla a motor.nagyon könnyű a faszi
pff...de a B-s oktatáson szó sincs motorról...szóval az teljesen más tészta, hogy 50 est "LEHET" vezetni vele. Ez egy lehetőség, nem pedíg elvárás.
Ezért találták ki az "A" kategóriát Dani
persze h nyugodtabb nekem márciusrba lesz meg az A1
és RS 125öt rendszámosan jogsi nélkül hajtom bár már nem igen hozom ki ebben az évben
amúgy rsata azt én is tudom hogy nem a jogsitól tanul meg vezetni az ember de nekem nyugodtabb a lelkem ha van róla papír is.
Akkó netom mié írtad h ,,jogsi hehe jo vicc" ha van me B-sel vezethecc kismocit is, szal van arra is
na egy motor azért kicsit más
de csak oda oda vissza 1000 is van sztem
4-500 km..na az jól hangzik egy napos kis túra! én mennék...
yó van én nem is sértésnek meg megkérdőjelezésnek írtam.
van egy felfogásod szerintem az ember nem a jogsitol tanul meg motorozni! Mes jogsim van amugy de Mes jogsi mielött megvolt 9 éve motoroztam elötte
most rám gondolsz?a robogónkat már vezettem (aprilia sonic50)az egy dolog hogy 100km de innen győr legalább 4-500 km vagy nem tom pontosan.
Márk Rsatanak van jogsija Zsoltnak netom , de Attának van 50esre, 25öst meg msot teszi
De nyugi van ne legyen ez olyan szánalmas topic mint az Rs 125