Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

titeket nem
háá hűűlye vagy??? mit vacsoráztál?? először gondolkozz aztán ird a marhaságokat bécike lökj pár tuningot a tüzérre és a kis rs-t kiviszem azzal hazaváglak nem hogy a 125össel
Ciao!Béci tudsz videot csinálni a motorod hangjáról?!
Jó lenne!!!!!4
elküdd minket aludni számítógépestűl motorostúl
Ha ata meglátja ezt hogy 125ös rs-t 50es tzr lesz ne mulass
bazz ez jó max ha bejáratós és csak 6000ig pörgethetik az rst
ez nem tom mit nét...szerintem a cseh2-t
125ös rs-t 50es tzr ahogy beja asszony mondaná:"há hűűlye vaagy??"
Beci...próba szerencse
Kíváncsi avgyok, hogy az én agyonhajtott "régi" vasam mit megy egy "új" yamaha ellen
sztem az rs nem veri oda a tzr-t legallibs 2 2006-os egymas ellen az a szurke tzr a videon nagyon szarlama lehetett ... figy en lattam 125-os rs-t es sztem egy ket tuningal a tzr azt is odaveri ... ahogy elneztem a runner majdnem odaverte vazz
Emberek! az egy dolog, hogy itt a tél, és mindenki b*szik felülni a motorra, de még itt sem vagytok jelen? hát ezt hogy?
jajaajaja Téll
Kövári Barna meg .... netom ki
ja az Adorján Tamás (?) esett a bömössel pedig ő versenyzik a gixer kupába de attól még barom
ja Start autós magazina Sanyi meg a Barnus
Az lehet, me nem láttam meikbe estek.
Meik műsorba volt aaaaaaaaaaaaa ????, beszarok nem jöt eszembe amikebe az a két pancser magyar csávó van
kira tőlem idén is összefuthatunk
neked 70es henger van benne egyébbként itt laksz közel,tavasszal megnézzük,ok?
Kíváncsi vagyok, hogy egy tzr, vagy egy derbi ellen mit megy az enyém...
...nem nagyzolásból írom...tényleg kíváncsi vagyok.
ha gyorsultak volna is ez lenne a vége
van derbi vs tzr is es ott is a tzr veszit de miert ir nak ki vst ha nem normalisan gyorsulnak csak 30 meteren + en p nem tehetek rola hogya tzr-es nem tud motorzni
ezek nem is gyorsultak vagy ha igen is jol felgyorsultak 30 km/h-ra
na rohadt nagy lúzer aki elhiszi hogy ez nem "kamu" video ekkora külömbség nincs mégha egy 20centivel győz az rs hát azt mondom jó van örüljetek...no de ez hülyeség
itt 1 jo vidi tzr vs rs:D:D:Dhttp://www.youtube.com/watch?v=GsD8xAqFG3g
ja "élöbb a henger ér le nem?neeem hát a lábtartó koptatója"most nem így történt Kövárinak mindig igaza van