Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha elolvasod az adatlapomat, onnanválaszt kapsz a kérdésre... B jogsim van 5 éve...de motorra nincs.
Kinéztem magamnak egy 600as Gixert :D nyamm
fél milla :(
nemazert de sztem nincs kulonbseg abban hogy meiket nehezebb vezetni ... nem ccmtol fugg
télleg motoroztál már?
mi ahonnan vettük a TZRt az 100kmre van tőlünk
jó basszátok meg én legalább lerakom majd a jogsit és megtanulok motort vezetni(nem tom hogy ti mivel nyomjátok 50-es papír vagy egyszerűen csak jogsi nélkül..)de szerintem nem hiába nyomják aztán kezedbe a papírt róla.hogy itt van paraszt tucc motort vezetni.nem akarom azt mondani hogy ti most segg hülyék vagytok a motorvezetéshez(mert elvezetni egy 80-ast meg 1 125-öst nem nagy dolog) de én akkor is lerakom rá ajogsit és kész.
Nem erre, de havernak is ilyen van csak alsó burkolat nicns rjata me az Nsr 50 f-es verzió , minden uygan az rajta meg ugyan igy megy cska alul nicns burkolat.
Mié nincs jogsid, ha autóra van akkó kismotorra is, ha egyéltalán van B-s jogsid??
amúgy meg te győr moson sopronban laksz éln meg debrecentől kb. 50 km-re.úgyhogy az ország másik végén... tehát élég furcsa lenne lebonyolítani a dolgot még ha aktuális lenne is.és arra az nsr-re gondoltál amit felraktál mint kép?
jah mi az??
Jogsi...hehe...jó vicc
hát ezt mondom.vagy lehet hogy letesem azzal a szarral amit ott adnak aztán meg hadd szóljon
jaja oks, ja simán ráér akkór ilyen motort venni miko jogsit teszed.
RÁM GONDOLSZ DANEE?megmondom az őszintét még csak 13 vok és még nem igazán döntöttem el.tudod.meg azt a motort ráér akkor + venni ha már elkezdek járni vezetni tanulni.mer én jogsi nélkül nem furikázok vele.meg azért elég furcsán nézne ki egy 13 éves kiskölyök nsr-rel furikázik Polgáron.
Márk tudok egy eladó Nsr50-t írj ha érdekelne!!!! Fontos
valamikor összeröffenhetnénk egy kis téli motorozásra+ megcsodálni egymás bádogját
az egy dolog h te félted a kis picsád be ne faggyon nem arrol volt szo h hoban rsel nagy is lenne én télen is motorozok (és hóban is) simsonnal...meg ponykámmal
Meg is van a hatása tapad rendesen műjég pályán nyomulnak vele simán
az egy igazi állat volt, aki ezt a gumit elkövette
végre sikerült módosítanom az msn címemet
ha nincs hó...miért ne?
nem vagyok papírból
télen motorral?az má" valami...
nyah...akkor asszem marad a csúszkálás és az "éppenhogycsak megál lás"
Hát olyan nincs rá
Szerintem közútra kellene neki mint az autókon