Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elütöttem egy betüt kövezz meg.nem érted mit mondok valószínüleg nem is akarod.Zsolt érti ez a lényeg E30as az jó nagybáttyámnak is olyanja van csak ő még 90be vette szalonból.gyönyörű az az autó.
Ata! Akkor neked valami ilyesmi kellene (szerintem)
akkor E36 mind1 de attol még elég izé megitélés volt én majd egy E30ast vagy vmi kemény egyedi kocka ladát szeretnék majd később..
amugy nem R 30
hülyegyerekek na mert az nem hülyegyerek akinek az apja a segge alá tolja az új bmw-t meg a mittomén mien uj kocsit
azt hogy többségben a hülyegyerekek veszik.R30?neeem.E36osról volt szó 91től
kemény lehet
2500 az elég magas alapjárat az tök mind1 mien alacsony az a lényeg ne álljon le amugy és 1000-e szoktam állitani
gyárilag 55Hp 1108ccm 8v...200 méteres volt 1/8ad mérföldeket mentünk.
adatokat nem mondok..legyen annyi elég, hogy elvertem 2 századdal egy 1245ccm 16v...84 Hp-s punto sportingot..és erről videófelvételem és futam papírom is van.
..a gépátvételen 2x nézték át a verdát, mert nem hitték el, hogy nem épített a motorja...ciki
-z
mi a bajod neked az 15 éves E30asokkal???
hány pacis?mennyit megy 400on?
hát jah...eredetileg crx volt a terv, de mondták, hogy ha már ennyit költenék, akkor vegyek valami újabbat...
...amúgy ez egy korlátozott darabszámú sporting széria. a kategóriatársak nem vernek el...
fenn vagyok vele a Nitrocity.hu-n is, mert az egyik Tököli gyorsuláson felfigyeltek rám
nem fikázásból mondtam ja télleg nem láttam.és inkább egy szejcsentó mint egy 10-15éves szutyok BMWmint a legtöbb fiatalnak...mer az menő.pff
Z3 ...legalább van...én önerőből!
nem a papa és a mama tolta a seggem alá...boccs...és nem láttad az egész verdát...
nekem is 1500--1300 az alapjárat bár nem rs de a blokk ugyanaz
Az gáz aszem 1000-1500 közöt kelle lenie az Rs-nek gépkönyvbe ez áll nekem a leg jobb az enyi volt és enyi most is amíg hideg addig nekem is 2300 körül van utrána meg 800-1000min az alapjárata.
Viszont ezt akartam kérdezni h ez nem lehet e hiba hogy hidegen ilyen nagy mikor meleg akkor beáll a szokot ford ra... ezt azért kérdem mert nincs semmi ami ezt cezérelné met a szivató is manuális???
szejcsentó az asztán télleg egyedi
ok, mek, de nem sokáig, mert az előbb már megfejeltem a monitort, oan álmos vok!!!! Meg csak a sok csoki miatt nem kapok sírógörcsöt!!!!DE mek!!
msn szex halgassuk le a beszedet :D
egy tetkó nem egyedi?
...amúgy van egyedi autóm... na erre varjál gombot
...viccet félre téve...nekem tetszenek a tetkók és kész.
végülis jah
önkifejezés?önkifejezés az ha van egy egyedi autód vagy egy egyedi fényezés a mocidon.na az az önkifejezés egy módja durci te meg gyere msnre
Mindenki azt csinál a testével amit akar.
Hát ha nem tetszik nekei, hát nem tetszik!!!!!!!!
Nem baj z3!!!!!! Én úgy imádlak, ahogy vagy!!!!!!!!
(Ne értse férre senki!!!!! )