Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

yah... Vettem nálunk egy ilyen oktán növelő meg ilyen olyan csodatevő tablettát, amit a benzinbe kell tenni, és megvadult tőle a motor! nagyon megy
Motorral ?
múlt héten lekaptak trafival a rend szigrú őrei...40es övezetben mentem 120al, és amikor észre vettem őket, már késő volt, mert villant a trafi. Nem álltam meg, és nem is jöttek utánam. Látták, hogy nincs értelme. Pedíg nálunk Bp-n van elég rendőr...
Egyébként most értem haza, mert mocizni voltunk Attival!!! Én vittem haza a robogót!!!!! Ő meg utána engem hozott haza!! A robszin tök fdura volt!! Több, mint 1 éve nem ültem robogón!! Igen erősen el kellett gondolkodni, h mi is van!!! Hazafelé meg csúszott az út, de mi amilyen gyorsan csak lehetett, olyan gyorsan mentünk!!!! (((((Néha még a szemem is becsuktam!!))))
Durcica
Hy!!! Ne máááááááár!!! Akkor én nem is rakkom le a jogsit!!!!!! Apám már így is minden áron autóra akar küldeni!!! DE akkor a fenének kell jogsi!!!!!!!!!!!! De ezt már én is hallottam, és mindenki azt mondja, h ez baromság!!!!!! Ezzel csak azt érik el, h mégtöbben fognalk jogsi nélkül rohangászni az utakon!!!!!!!!!!!
hmm...én 22 múltam, és szerintem hülyeség lerakni a motor jogsit! ha elég jó a technika, akkor nem kap el a rendőr...tapasztalat
akk még pont beleférek a kocsiba.
uhh geci én 17évesen akarom lerakni nem 21 az mien trágya má baszaameg
Baszki honap felhivom az autosiskolát aztá megkérdem
én még jövőre beleférek bár lehet nem fogom letenni mert anyu nem naon akarja bár engem se vonz nagyon
oks...de az is lehet, hogy nem ártana már megtanulnom rendesen rajtolni és csúsztatni
meg akarok valami szerényebb kipudi tuningot is... ha veszek egy véget, az is ér valamit, vagy akkor már nem érdemes kókányolni, és vegyek egy rendszert?
így is kurva jól megy a moci...kíváncsi lennék, hogy sport kipufival mit produkálna. Így simán meg van a 120!
lamella meg rugószett kell neked az meg együtt kb 12-13ezer (malossi) de szerintem probáld csak meg csak a malossi rugoszettet hidd el jo dolog
bassz@meg ne má
kuplungot merre vehetnék? lehet, hogy az is kellene, mert már kezdi megsínleni a sok gyorsulást :D
csak rugószett amugy 1700 ft motorline-nál
ez hülyeség tegnap beszéltem az oktatoval azt mondta h kocsibol lesz az h 21töl de az is csak 2008ban
Rsata! mennyi volt és hol vetted a Malossi kuplung szettet?
hello all lenne 1olyan kérdésem felétek h jövöre fel hozzák aszt a jogszabályt h csak 17 évesen lehet 50esre le rakni ??? szerintetek most kezdjem el?
valasszokat várok!!köcke
150es ja egy cseppet szélesebb mint az 50esé az 110es
rsata neked az rs125-ödön hanyas gumi van.mert látom szélesebb mint egy 50-esen
szerintem akit én mondtam az is úgy csinálta.kibelezte a kipufogót és rekott rá egy arrow végdobot
csak az enyim már nem olyan mint a gyári mer kivan belezve és csak egy lyukacsos cső megy végig rajta, mint ami volt robogóm hangtompítója...
ja bocs azthittem neked oan RS 50ed van mint nekem akkor semmi passzolni fog rá de nagyon nem ajánlom a gyári véget hozzá hang miatt is meg a gyári vége majdnem nehezebb mint a gyári eleje
na mindegy, ha nem jön össze a Top kipuf akkor felhivom Italmondo, megkérdem hogy rámegy-e oszt megveszem a Gianellit...
nekem is 3 csavarral van a gyári (2000-es évjáratú a mocim)
vagy én értettem félre vmit?
nem megy rá mert amit veszel rezót annak a végénél 3 csavarral fogatod rá a hangtompitot csak a régi giannellikre lehet rátenni a gyári véget de az rendesen passzol rá
az a gondom hogy nem tudom milyen a Top ezekre a mocikra, mer senkinek nincs vele tapasztalata...
bár lehetséges hogy a legjobbak közt van mivel a robikra is a Top Nardo nagyon jó kis rezó...