Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az 50eseknél ugy értem h kismotoroknál szal 50-80 cm3
hangtompito
milyen véggel??
nem értem
egy sportkiputol az ugy van h alul szarabb lesz fennt meg erősebb az 50eseknél igy van nekem is igy van meg haver is vett Mxre giannellit (50eshez és 70eshez valo) az is ugy műxik másik gyerek sendára vett technigast az is épp olyan , alul szarabb felül jobb
Mié nem, haver rátette Rx-re a Technigas csővet és egy nagy fos lett töle me kevés volt neki a 50es henger szarrá pörgött, alacsony furdulaton meg lófasz volt majdnem leestél róla , nem gyenge volt töle hanem nagyon gyenge valósággal szar
akkor is egy gyárinál csak jobb lehet egy sport ha 70eshez ha 50eshez valo de az egyértelmü h a hozzávalót kell venni
véggel meg aztán kurva sokra mész
Nah ha én úgy keróznék mint te
jah szerencsétlenkedtem egy sort de ugy még nem megy
Jsh én azt láttam amikor felültél a tankra és úgy akkartál kerózni!
igy is van mivel a henger vezérlésétől függ, pl. a polini gyárt 16 LE-s 50-es hengert és arra már rezó cső kell,
de amugy sima 50-esre elég a sportdob, rezóval csak szétpörögné magát szegény...
hát elég volt megszokni a hirtelen fordulatot de ma tudtam 2 kört egykeron meg hátraengedtem kitámasztoig 1esbe ülve
Láttalak ma gyakorolni a simóval
ez nem egészen így van
Nem feltétlenül, ha verseny csőt teszel egy 50esre akkó csak szarabb lesztőle, 50esre utcai 50esre való cső kell.
2 személlyel egykerékre vette 2esben ez a marha de persze hogy nem egyenesen rakta le a kormányt megálltunk és akkor fél órát ültünk a földön:
-Roi jóhagy?
-hmmm
ez vót:D
gyorsulásban ég és föld a két kipuff között a külömbség jah egyébként teljes rendszer
Szia! felrakással együtt volt 60 000 Ft
eredetivel 93-at mentem vele de ezzel még nem sikerült megnézni mert amikor elmentem motorozni akkor nagy volt a forgalom azóta meg minusz fokok vannak de 92-nél még gyorsult...
az áttétek megmaradtak ( elöl 11-es fogaskerék de sztem nem is fogom lecseréltetni)
egy sport kipuff 30%-ot dob rajta! teljesítmény jobb lessz meg a vége is!
robman a te rs-eden teljes rendszer van?ha szabad kérdeznem mennyi volt?(nem muszáj pontos árat adni csak kb.)és mennyit ment gyári rendszerrel és mennyivel növekedett tuning kipufogóval?
tegnap végre sikerült elvinnem az nrg-t egy normális szerelőhöz mert a múltkor össze-vissza állítgatták
remélem mostmár megcsinálják rendesen
Sziasztok! csak most sikerült feljönnöm a fórumra de hogy lehetsz linkoln ekkora segg???:D
ha nincs motorod se akkor legalább ne fikáznád a másikat!!!nagyon nehéz eset vagy hülye köcsög:D
nah itt motoros téma legyen ne az irigy faszkalap linkoln klubb
az lehet hogy sok lenne egy Due+-nak de ha jól be van lőve akkor még jó lehet
jah igen már megoldottam..
a léptetővillánál kicsúszott a helyéről egy zégergyűrű és az az felöli része szétesett...
nem lehet



Ja és te tetűláda LINKoln köcsög huzz a halál faszára vagy remélem már elhuztál komolyan csak röhögni tudok rajtad , szánalmas senkiházi suttyó vagy