Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még jóhogy leért!
ja a KÖLCSÖNVETT TZR-EN LEÉRT A LÁBAD
Linkoln te takarodj innen a picsába! Akkor láttál RS-t amikor apriliamate, Fecó meg én voltunk hülyülni azon kívül motort se láttál bazmeg! Az Rs_Robyénak meg higgyéteke le srácok körbepörög az órája 0-tól 0-ig :D:D Amúgy már régen írtam csak Kenya szólt h balhé van oszt mondom jövök igasságot tenni :D mizu gyerekek? elraktuk már a motort? én már egy 2 hete nem mentem vele mert a seggem befagy :D igaz a motor jobban megy hidegben mert jobban sietsz vele :D
Lényeg az h mindketten seggarcok vagytok és elhúzhatok a rákba a halálfaszára Rosz napom volt ma de nektek sikerült felvídítani a sok hülyeségetekel annyit röhögtem rajtatok gartula köszi-!
nemhallom?? világos????
egy ijen gyereknek 125 ös tzr még csoda hogy nemhalt meg az első kanyarban és te nemszidhatod isten faszát világos??jah meg főleg nem sziodhatod az rs-t
jaj ez a sok TZR eljesen összekavarodtam
Na látod enyit értessz a motorokhoz hogy lenne az TZR 50es nézzz má rá az 125ös méghozzá 94utáni, te szardarabb ennyi 0-vagy
lol.egy 80as trutyit?50essel persze hogy nem
hát ez nagyon kész...
ja és ha az a tzr 50 es akkor a büdös életbe nem gyalázna meg
akinek tzr je van az mi a szart pofázik bele mi ?? hogy az isten húzon a faszára titeket
jó csak még pofázik meg tzr je van 2 szeresen is rossz helyre jőttt
ja rossz forumra léptetek
félrekattintottál DANEEE
Kedves barátom az a tüzér 94es hiába mult el 10éves a 20ezerig pörgő rs-t bármikor bárhol lenyomja!Jah és bunko a kedves nénikéd!
szerintem ne te mond meg ki menjen el
rossz fórumra léptél
Te huzz innen a retkes picsába, én nekem itt több barátom van mint neked , te ki vagy itt a forumon egy sennki érted nem hívott senki, ugy h lehet menni, nem kiváncsi rád senki. Csak egy kis buzi vagy akki ide jön és ossza az észt .
Nekem Rs -em van nem pedig nsr em ugyhogy te menny el láma úr
menny má az nsr danee az nsr es fórumra viszlát
Ha valmi nem teccik le lehet menni, senki se kiváncsi rátok Lámák
nem ez téll nem volt értelmes.
ez a mondat télleg nem volt értelmes vagy csak én vagyok hülye?
nem a a Z3 tzr jére gondoltam hanem ami kinn van Bunkónak (Balkó)