Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt mind saját kútfőből írtam
de ez nem ér mert nem saját szavakkal irtad le
DUGATTYÚSZETT
A PRO-X dugattyúszettek speciális ötvözetből a világ legmodernebb precíziós gépein készülnek. Ezt a speciális alsóöntésű dugattyúötvözetet használja a legtöbb Japán autó és motorgyár. A PRO-X dugattyúszettek kiváló minőségű termékek és megoldást jelentenek helyettesíteni az eredeti dugattyút Cross motorokhoz (CR, YZ, RM, KX, KTM), utcai motorokhoz, robogókhoz, JET-SKI-hez és ATV-hez (négykerekű homokfutó).


A PRO-X dugattyúk választhatók túlméretesben is, akár +2mm-ig (0,25mm-ként), a nikaszilos hengerekhez pedig A, B, C, D túlméret rendelhető. A dugattyúszettek tartalmazzák a dugattyút, dugattyúgyűrűt, csapszeget és a zégergyűrűt.

na mond meg mért jobb
"Az olcsó az igazán drága" nem véletlen ez a mondás ...!!
Meg nem véletlenül drága a prox....
a proxot inkább japán gépekbe szokták tenni meg hát van egy ára
hát mi is szoktunk öntetni olyan motorokhoz amibe nem lehet kapni és azok nehezebbek 11ezer italmondonál a 2 gyűrűs DR dugó.
Nemhiába, jóhely ez a Békéscsaba
Amúgy nálunk is lehet dugót kapni
Jófajta Prox-ot, viszik is a sok kis KX80-asba meg YZ80-asba ..
mármint hogy nem túl drágák a cuccok...
én néztem, és egyáltalán nem nehezzebb! ugyanolyan nehéz volt...sőt még meg sem volt munkálva...
amugy én is az Italmondo-tól szoktam rendelni, elég jó áraik vannak..
én is a Tophoz vettem és nekem is furták és tudtak adni! csak egy baj van az öntöttel h nehezebb a gyárinál...
már mindegy már leöntötték csak hétfőn lesz kész...
meg így olcsóbban kijövök...jah és nem 50ccmes hanem top 80 és ebben a méretben 50,0mm az utolsó méret és ezért kellett öntetnem...
Italmondonál vannak túlméretes dugók én is onnan vettem! nem kérdezted meg ott h van e dugo???
új dugó, amit öntöttek 1,5 hónapig
meg ugye felfurták...de profi helyen csináltattam ugyhogy talán nem lesz gond vele
mért mi lett vele?? vagy mit csinálnak a hengeren??
sajna holnap lesz kész a henger...
meg még be kell járatnom, amit ugye nem szabad elhanyagolni...
katana
ezt csak "jelképesen" mondtam remélem nincs harag...
kamu az egész akkor már Tvbe meg ujságba is láttad vna!
A legújabb Motomix-be Honda Rs125 teszt van, Györfi Alen gépét tesztelik,
57 ló a picike és 240 a vége, nem rossz egy 125östől
nem vagyok senkinek tagja! nekem is szolt 1 srác ennyi énse szeretném ha bejönne a dolog!!!
Amugy mizu Rs-el??? őssze áll lassan ???
nagy kamu ez a rendszámosdi 50esre meg müszaki...
nem kell elhinni senkinek!!Utánnajártam és biztos forrásból tudom hogy nem lesz ilyesmi a közeljövőben...
csak megint elterjeszti valaki vagy valakik ezt a h@lyeséget!
sztem katana is tagja, meg aki küldte neki ezt az üzenetet
erről ennyit
Mármint motorozni szeretél volna
mert
messze lax te is