Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vazze nállatok iylen kurva nagy köd wan mint itt felénk? az orromat se találom meg kint...
Z3!!!!
Ez neked ment!!! Csak már nem látok, mert mindjárt elalszok!!!
szöveg
Egy kicsit el vok veszve!!! Tom!!! a gép elé már nem igen jutok ide!!! Holnap megyünk a szerelővel a főtengelyemért Kiskunfélegyházára!!! Ha az a blokkot látta volna valaki......!!!! Elég borzalmas, minden lóg, meg lőtyög benne!!!! Ügyes kezeim vannak!!!!! De nincs piros rész a fordulatszámmérőn, hát tehetek één róla!!!! (Bár szerintem az sem akadályozott volna meg!!!!) És most egy ideig nem húzhatom neki, max 8ezerig pörgethetem, vagyis nem fogok vele sehova sem haladni!! Egyébként ma hivatalosan is érett lettem az A1-re!!!!!!!!!!!!!!! Nagy lettem!!!!!!!!
NEm rossz!!!!!! Új rs akkor bizto lesz sr-is!!!!!! NA hát akkor még drágább lesz azt már fixre nem veszi meg senki az tuti!!!!
sztem ez az ajánlott
az nem igaz mert az enyémen 10/47-es van
ez gyönyörű lesz majd!!!!
Itt 14/53as áttételt irnak a 2006os RS 50nek


most látom a 2007es RS 50-t Lorenzo replikás
megfogja rendesen vaditani
jaja köszönöm:)
remélem nemcsak szép de meg is vadítja picit az rs-t
Ez a kép tökéletes minőségű, föleg ide, hamarabb feltudod tölteni legalább.
Ja és szépp puff, fasza lesz az egész
nem egy jó minűségű a kép de a lényeg látható
azthiszem 90 körülire lett tágítva egyszer a fúvóka de ez kevés a sport rendszerhez
de egyszer a folytáskivételnél
most rakják fel giannelli karbon rendszer
eddig 93-at ment de 10-es fogaskerék volt rajta mert elfelejtették kicserélni folytáskivételnél
Fetnvan má kipuff??? Mien a márkája kipuffnak
és eddig menyit ment Rs??? ha szabad tudnom
De má egyszer nem let átfuvókázva???
Sziasztok!a mai naptól 2-3 napig nem lesz motorom de remélem a kivárt idő meghozza majd a gyülölcsét... végülis arra jutottam h 13-as fogaskereket raknak föl és át lesz fúvókázva .
ezekután remélem mér 100 fölött az órám
Bazz pont nézegetem ata képeit infó órán és én is láttam jézust Hol vannak még ilyenek????
jaja pontosan
LOL Jézust látom a falon
ti mit látatok? egy körbe jézus??
Tök poén
beszarás nekem működött
mondjuk nem hivtam fel őket megkérdezni a dugót...de az árlistájukban DR-ből 49,5mm van Top-ból 49,5 és 49,7...nekem 49,7 es volt és ezután már csak 50,0mm esek vannak Malossi, Polini ,stb. azok meg 18 000 Ft-nál kezdődnek, így inkább maradtam az öntetésnél...