Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hmm...ha durci megígéri, hogy eljön, akkor engem is elhajt odáiga kíváncsiság
Durci ugye tartasz mindenkinek egyéni műsort??
...
én is tuti mek kunmadarasra és a bikinis eseményt se szeretném kihagyni
amúgy szokott kedvezmény lenni tudjátok van a hungexpón a motoros kiállítás tavasszal és idén is úgy volt h ha kitöltőttél 1 papírt akkor 10.000-ret elengedtek ,mi ki is töltöttünk vagy 3-at de sajna fater nem ért rá és még nem volt jogsim h elmehessek
én bizti ott leszek kunbird-en:D
a bikinis szólóhoz
csatlakozom az előttem szólóhoz:D:D:D:
csak ne motorozz közbe...meg ő se
A bikinis-szoknyás összeállítást azért megnézném
tudod mit?majd kunmadarason megbeszéljük személyesen majus 1.mindenki jelölje be azt a napot a naptárjában
Aha kösszi az infókat majd még gondolkozok rajta.
Na jó, ezt megbeszéltük!!!!!! Megyünk!!! Nekem sincs cuccom!!! Csak csizmám, kesztyüm, meg persze bukóm.(Majd bikiniben mek v szoknyában!! ) Én is úgy tom, h adnak!!! De lehet megdumálom mindenkivel, h dobják össze a kesst, és moccósruhát kérek karácsonyra meg szülinapomra összevonva!!!
pontos árat nem tudok valószínűleg 100 e ft körül lesz...
2napos és 100
F1 2003 szimulátor módban
Jah és mi az ára ennek a 3napos tanfolyamnak?
milyen játékban??
élőben menj végig rajta csukott szemmel és akkor rossi megtapsol:D
hungaroring?imádom kedvenc pályám PS2ön csukott szemmel végig megyek rajta
adnak mindent és télleg nem lehet gerincvédő nélkül menni de azt is adnak itt 1 kép ezt a ruhát ők adták elég jó ruha
adnak mindent
meg állítólag gerinc védő nélkül nem lehet menni (én meg nem voltam csak Rs robbie nyáron) nekem ez lesz az első remélem nem döglök bele az első visszafordítóba...
én meg motoGP46tal megyek jövőre gokart pályára meg gondolom tiger is jönha engedik őt
csáó.amúgy naon fasza ez a hungaroringes cucc.én már voltam tavaly és naon állat