Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az Aprilia Rs az egy szar!!!!!!Fos olasz geci!!!!Minden olasz motor nagy kalap szar,japánok mégis csak ajók!!!!!!!!!!
föleg az én rometem h jön gázra fel nem az egykerék miatt repül szét a kuplung hanem tul sokat forog a motor:S de a kosáron már van egy karikagyűrű szal többet nem nyilik szét ma csináltam rá kitámasztót naon zsír lett hnap teszek fel rola képeket
No No Hayden lett a Vb bajnok
hy nem tudja valaki h kinyerte a motogp-t le maradtam rolla mer nem voltam tv közelbe köcke! ugye valentino nyerte??
nem, a romet anélkül is megeszi, és kuplung nélkül lazán lehet kerékre cibálni
Rsata te Romet kuplung gyilkos , mit csinálsz vele csak nem egykerekezel kuplungal???
Faszák az új képeid :)
adatlapomon uj képek
hát polini henger, malosi membrán, 19del orto carbi és enyi az egész más nem változik
és az a polini egy gyűrűs aluhenger???? amugy az a 21 ló ugy 21 ha az egész polini szett megvan de akkor is csak főtengőn
70ccm 21le polini
új henger 88ezer tán mhrest nézett???
ja és ezek uj cumók
rohat jó állapotban van a henger amugy... és uj henger meg 88ezer let volna
80ezret mégis mire költöttél??? 80bol lehet venni 70es hengert meg 21es karbit meg még esetleg belefér egy carbon membrán vagy áttétel
pffff használt hengert vett???? azigen nem is te döntöd el hanem a szerelöd h mit vegyél rá
nem én vásároltam be hanem a szervizelöm... srác ért hozzá és aszt mondta hogy jó lesz.... mekora különbség lenne a 19es és a 21es közöt? amugy bontóbol hozot mindent szal igy még nemis dobtam el anyi pénzt
áááá mért 19es karbit vettél???:S egy 70eshez 21es kéne de még a 24est is elbirná 19essel is jobb lesz de akkor már 21est vettem vna na mind1. mért nem szoltál mielött bevásárolsz????
szal sport kipuf minden képen... baszus az meg 60 és már igy hengere meg 19es karbira meg ilyesimkre költötem 80at
jó rá de a henger magába neked nem sokat fog érni hidd el havernak is rátettem a 70es hengert meg gyári kiput és háát mit mondjak elég kicsivel lett jobb közel se lett oan erös mint anno az enyém most van rajta egy 70es henger meg egy 21es karbi és ugy megy mint egy 50es sportkipuval szal.....! ja és a motor 2001es
Hy!! Próbáld meg itt!! motorsport.wplanet.hu/index.ph...
Holnap nem jön valaki motorozni ?
100% hogy jó mert itt is volt 2 ami tuning volt és mind2-n gyári hipuff ....
már csak az egyiken
srácok egy 70es polini hengerhez maradhat a gyári rs kipuf??? szerelö aszt mondta hogy a gyárival és jónak kéne hogy legyen...
Avensis? hát az gázos lesz! Új volt legalább??