Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, hihetetlen, de elaludtam!!!! Volt 5 percem, h elkészüljek, és 10, h elérjem a buszt!!!! De megcsináltam!!! Éjjen!!!!!!
Ha gondolod bevállalom /vicc/
én feltok kelni csak asztán alszok el
érdekes mód mindneki milyen..............
Szia Durcica! Sajna nem hallotam hogy yoyoval mitőrtént. de jobbulást kivánok neki. remélem minnél előbb meggyógyú. Remélem engem nem hagysz itt, énis mék kunmadarasra! Arra bikinis-szoknyás egyvelegre én is kiváncsi vagyok. jó lenne ha mindenki eltudna jőnni a fórumozók közűl. Csapnánk egy nagy mocis bulit. na jóét mindenkinek.
Krishboy adatlapján van
Hirdeti is

Én olyat hallottam hogy karácsonyra 500E Ft lesz a 2006-os RS 50-es
Ha ez igaz veszek kettőt
csá! lenne egy kérdésem! szolnokon van e most új RS 50 vagy lesz e még???? mert egy csaj onnan akar venni és eszembe jutott te onnan vetted
Sztm azt már el dózerolták!Épül az m0-ás!!!
A multok voltunk Ádámmal a szomszéd telep őre elzavart minekt valami alkohista volt!
neked is Szioka puszi
Na asszem én is mek utánad Robman, csak persze a saját ágyikómba!!!!! Holnap még fel kéne kelni, és a tanáraimnak már elege van, h mindig úgy esek be órára!!! De egyszerűen reggel nem tok felkelni!!! Nincs aki felébresszem!!
Jó éjt mindenkinek!!! És vigyázzatok magatokra!!! cuppppppppppp!!
Durcica
én még jelen
valami gokartpályáról volt szó a szervízuton?naná és fényképezünk meg minden TZR a boxuccában és a jó kis történetek: "igen az az R1es a 8as kanyarba kemény volt de nem volt esélye"
...mindenki kidől...? itthagytok kettesben Durcival...? szétszed engem
Hello!Z3 mi csak majd a szervizúton megyünk!
Remélem összejön hogy eljössz a ringhez!Főleg már Ádám is jönni fog!!
most elvonulok aludni
mindenkinek motoros szép álmokat!!
Hmm... látom itt már a kispálya elvesztette a jelentését
Simán!!!!
Durci...ennyi pasival is elbírsz??,
Na majd ezt megdumáljuk szemtől szembe, mint motoros a motorossal, vagy mint férfi a nővel!!!!
az már nincs is olyan messze akkor mek és alszom h gyorsabban teljen
húúú robman és már csak 7es darab hónapot kell addig aludni
én tartok neked ha te is nekem:D
az attól függ milyen lesz a műsor
Köfike z3!!!!!!!!!!!
De Persze!!!!!!! És ti nekem??
azé vannak határok...