Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem ülnék föl mögé,de te tudod
Usgyi!! Rá gondoltál?? Szalontai Attila!! Itt van róla két kép!! A robogón és az új moccón!!
Hy!! Látom feltörteka gyerekkori emlékek!! De jó!!!!!!!!!!! Ha 18 fok lesz, akkor nem fogok lefagyni Attila mögül a motorról!!! Ha meg addigra meg tudjuk csinálni az enyémet, akkor a sajátomról!!!!!!! De ha egyszer kész lesz.......... vele fogok lakni, vele fogok aludni meg stb.(de nem végig igaz, ha valaki tudja honnan idézek!!!) Kiköltözök mellé!!!!!
lálálásálálálá szombaton állítólag 18fok juppijuppéááá
Ki szokott itt még moccozni??????????Hogy legyen már 1 kis tehma!Mikor lesz már rsem? Sokká lesz még tavasz.
igen új vok még
Thx
hi. Jobbulást kííííívánok!
kösz, kösz. Új Rs 50-es Rszilvi???!! üdv a Fórumon!!!!
Jobbulást!
hi. jóbbulást kivánok neked! aztán nyeregbe főll!!
én is kb, szombaton fájt a hasam nemgondoltuk h vakbél me szokott fájni néha ha rosszat eszek v mittom én. aztán vasárnap felkeltem még akkó is fájt, kihivtuk dokit mondta GO korház egyszerre meg is mütéttek-altatás stb... De első két napban olyan szarol voltam szenvedtem egész nap. Most má jobban vok de még huzodik a seb, meg netudom kihuzni magamat teljesen me fáj a hasam ahogy a seb huzodik. Meg még csak lassan tok sétálni
Nem olyan jó az mert gyengíti az immun rendszeredet! De az a vakbél nem egy béldarab! Hanem egy mirígy ami a beleden van!
ja azt nekem is kivették még asszem 5évs voltam nagyon fájt a hasam kijött a dokinéni azt mondta hogy spuri gyorsan a korházba,ott kaptam tűt a kezembe aztán se kép se hang reggel fölébredek látom ott vagyok a korteremben megpróbálok fölkelni de nem tudtam de úgy jó volt mert elvoltam ott autóztam,nővérszobán TVzhettem körülnézhettema korházba
Szevasztok újra vok, csak eddig korházba voltam, mert meg mütőttek. Mert begyulladt a vakbelem és ki kellet venni. De má jobban vok
Uzsgyi Olaszmeló meg a többiek ha jó lessz az msnem akkor dumálunk... Faja lett a z rsed mennyi volta festés? a kipuff? meg a munkadíj? mega többi?
Meg is Szemléltuk egymáss moccát!
Na hali! Az az Áprilia véletlenűl nem sumpermoto vót! Mert már találkozam a sráccal. unőkatesómékkal szemben lakik.(ha minden igaz). Csongrádról jőttem haza mikor ősszefutottunk.
Kihalt a topik!!!! Ez hihetelen!!!!!!!
Hétvégén az okból kifolyólag, h még nem jó a moccom eljön értem egy barátom 125ccm apriliával, mert most vette!!!!!! És tök jó!! De szerintem ebből se sok fog maradni, mert kihajtja belőle még a szuszt is!!! A robógóját látnátok!!!!! De táncsak túlélem a hétvéget!!! Fő az optimizmus!!!!!
hi. Mennyibe volt a kipuff?
hát eszt jol meg csinálták jo a kipufogod:P menyibe volt az egész teljesen a kipufogoval 1 üt???
csáó mindenkinek!!! kész van a motorom!!!
Előbb meg kell száradni a zselének Mert ha csak úgy natúran rá a sisak kicsit ténleg taknyos lesz a sisak
nah most értem haza a motorozásból tök jó volt mint mindig de nagyon hideg van
amúgy mégis odaadtam egyik haveromnak de csak úgy h ott ültem mögötte és harmadikig válthatott fel
vagy lehet zacsko van a sisakba