Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szentendrei uton lévő SHOXra gondolsz?
felni csikot szinte majdenm bármelyik motoros boltban kapsz. pesten ahol leg jobban meg éri aza SHOX és a bikerworld. ezzeken a helyek azért böven van minden ami motoros
van oylan topic is ami arról szól h hogy kell eltenni a mocid télire tegyél fel képeket a vasadról!!
Én is akarok narancssárga felnicsíkot a mocimra
asszem ma este megcsinálom az adatlapomat+ rakok fel képeket a vasról...
Hali. Tudtok egy piros felnicsíkot szerzni? Majd szoljatok
nézd meg az adatlapom
minden tuning részletesen le van irva h nekem nem végre van hangolva de akassza az órát igy is
nem gyorsulásra van hangolva az enyém, hanem végsebességre...(fogaskerekek).
De nem vagyok semmi jónak az elrontója
Milyen a te géped? tuning...?
mikor gyorsulunk
Hali!
Nekem 70es rs-em van! Megy mint a szemét! Gond nélkül kiakasztom a km órát!
Van tippetek, hogy hogyan érdemes elrakni télre a motort?
nem lenne jó, ha valami baja lenne, mert tökéletesen megy...
És a sprot kipufff????? az még 50ezer!!!!
na ez az 50 mar jobban hangzik.jelenleg egy fillerem sincs, csak azert kerdeztem h kb mennyit kene osszegyujtenem.koszi megegyszer.
van szerelőm...30ért van nála fekete top henger...50ből összetüsszenti szentem karbival és nagyon fasza lesz! kerepestarcsán (pest megye) van,telószámát meg találod a motor.hu-n rákeresel az aprilia rxekre és lesz 1 másfél millás csoda...na az az övé
koszi a tanacsokat.meg atgondolom az egeszet mert nekem sajnos nincs 120 ropim h felnyomjam.de ha lenne akkor sem hiszem h koltenek ra ennyit.
ahhoz hogy 70es legyen elég hengerfejet cserélni??
jo tudni, és a 2T 50es léghötéses rometra rá lehet rakni mondjuk a 950 Super Enduroét szerinted?
Na jo nem gecizik....
a fekete tophoz nem kell 21es...elég neki a 19es...a lilának kell 21es,a malossi nikasilosnak,a polini hengernek meg a drsnek....
Főtengely nem feltétlen! RSAta sem cserélt mikor tuningolta az rs50ét (asszem)
A Kipufogú viszont nem árt mert az megnyomja egy csöppet meg 21 karbi sem árt ha van meg nagyobb henger! kb 120 vödörből megvan!
hát új hengerfej kéne bele ami úgy 20 körül van, de olcsobban is lehet szerezni. Ezen kívül a kipuff cseréje sokat lendíthet a motorodon.
szasztok!kéne egy kis segítség.ha mondjuk szeretném a mocimat felhúzni 80asra,akkor miket kéne kicserélni és kb mennyibe fájna ez nekem?gondolom tudtok segiteni.előre is köszi.
hi. halooooweeeeenkor elfelejtettem:
CSá! Ennek láttam a hírdetését! Baszott jó lenne csak multkor kurva drágán akarták adni! de akkor még Fülöp Norbi akarta eladni!
Sziasztok van egy eladó rs 50 es gép!kiválo motorikus és esztétikai állapotban full gyáriállapotban!2002 es évjárat 8000 km el !érdeklödni 06205276126,barcelona16@freemail.hu
Egyszerű jégre hóra oylan mocival nem szabad kimenni az egy dolog h a simsonnal kimegyek majd télen fighterkedni de tuti h a TZRemet nem viszem ki mert nem szeretnék elnyalni!
mindenkit meg nyugtatok h én mociztam hoban is jégen is hoban nem estem oan mint a vizes füvön jégen meg első fékezésnél el is estem nyomai mai napig meg találhatok a mocin talán annyit to ksegiteni h a gumit engedjétek le ha hóra/jégre merészkedtek
korán kelt mert dolga volt és apám ismeri és tudja h tud mocizni és uygis tankol bele csak reggel azzal fogad apám h se moci se csaj...rs125öt meg néztem azt irták ki rá h 2001es jah a gumik a vázba 99/7 meg a gyártási okmányokba is ez volt irva szoval ezt nem veszem meg már csak azért sem mert 67e-km volt benne és csörgött is meg a váltoja is fura volt oan nehezen vette a sebeségeket szoval lehetet rajta látni h hajtva volt
Királyak