Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szolj ha kész azonnal megnézzük! Csináljunk egy klubbot!!!
hát igen ez van ..........
nekem meg nem sokára kész a weboldalam
jaja!! De msot látod bazdmeg ide jön egy ilyen zsizsikes lófasz jóska és aszt hiszi h ő itt a Jani mert beszólt nekünk! Hát a kurnyáját annak alóbaszó picsafejnek!De tévedett! Ő nem a Jani!!!
kényszer zubonyosok klubja
Most nem értek veled eggyet! mert ez a hülyénél sokkal hülyébb erre új szót kéne kitalálni!!!!! NEM?
nem tom de igen hülye ..........
Úgylátom eggyértelmű! a LÁMÁNAK távoznia kelll a fórumról ha kedves az élete!!!!!!!!!
de hogy lehet ilyen buzi valaki?
Amúgy van NS-1 fórum mert én is ott gyűrőm még az igét
de ez amit ez a csorba46 faszkalap csinált ez elszmorít
amúgy csorba ha fele ien jó lesz a géped akkor majd beszélhetnük, de addig fogd be azt a nagy pofádat
Azé nem tudsz rolla mert tegnap kaptam És csak a TZRes Fórumba írtam fel! De mossá tudod
kaptam egy TZR-t! Képeket teszek fel majd De az a gáz h nicns digitusz fényképezőm
elhívom majd a havert és csinálunk pár képet és akkor rakok fel! van egy pár kis méretű aszt megmutathatom! Sztetek miylen?
dave katál 1tzr-t?:D nem is tudtam na mind1 örülök neki aszt majd képeket tegyél fel rolla!!!
Ott a pont!!!!!!
Idefigyelj te segluk fejű genyves nyüvedék! Ha nem vetted volna észre ez egy RS-es Fórum! Szal itt nem szidhatod se az Apriliát se az RSt! De eszt megtetted mert te egy iylen buzi lehetsz! gyere ide és belehúzom a fejed a térdembe! Asztán kapd be a faszomat a kurva anyádba! Mert te hüyle vagy, mint szódás a lovát! De Ha véletlen orbabaszlak akkor ne kérdezd meg h miért volt! Mert mindjárt megfejellek itt monitoron keresztül asztán szívhatod a faszt! Eggyet árulj el! Hogy lehet valaki iylen szerencsétlen faszkalapos buznyák? Hát komolyan mondom h sajnálom anyádat h gyereket várt és te jöttél!
Remélem megértetted h itt miről van szó!

Attól h nekem is tegnap estétől TZRem van attól még nem szarozom le az RS-eket mert tudom h miylen jó! De ha te nem tudod akkor átmegyek a fejeden egy RS-el és akkor nyöghetsz!

Gondolkozzá már mi itt vagyunk vagy 100an aki letépné a fejed! És elhiheted megis tennénk!! Nem tart vissza h egy sazrházi köcsög Láma vagy!!!! TE Buzi! Há hülye vagy?!!!! Vetted az adást?
ez a csorba46 haljak meg nem 100as nincs neki saját forumja meg kb sztem az a rmz is kamu
de mindenkinek saját szív ugye h mien mocik teccenek neki sztem itt sokunknak olaszok bár elismerem h a japánok is gyártanak kiváló motorokat ha valaki itt ugat akkor az biztos már valamit elért az életben vagy van saját tapasztalata? vagy ezek szerint csak egy szakadt ns-1ese ahogy érzed fiam
én a moderátoroknak szolnék h vonják meg tőle a forumhoz való hozzászolási jogot
csorba46 hogy te mekkora f*sz vagy. Bazz nekem is Ns1-em van meg minden ápolom szerettem stb..
Te meg ide jössz azzal a szakdt ns1el ugatni majd fele oan jó állapotba lesz az enyém akkor ugassál itt de kis f*sz májér. Szégyent hozzol a japókra.
Amúgy ata nem vettem magamra.
ja bots, oda h Pitbull inkább TACSKÓ...............................
Nah ezt én se bírom ki szóó nélkül
MIt keménykedsz itt te "FASSZOPÓÓ, TE SINTER GECI SZOPDDD KI A GECIMET OSZTTAKARODJÁL ANYÁDBA TE PITBULLGECI" !
Jah amugy ez mind a MÓnika showba volt ám amugy én nem beszélek csúnyán
Érdekes h gp125ben is aprila nyert jó szar már ez aprili a
nah sztem ne itt fikázad az olasz motorokat inkább menyé a kocka hondához nem tom mi van veletek mi értelem a van fikáznia motorokat mindenkinek olyan van ameiket szeret sztem te meg csak irigykedsz !!!nah erröl enyit sztem
nah mi van??? nem írsz? beszartál kisfiam??? vigyázz, mert bele lóg a BILIBE a kezed!!!
Nem tudsz motorozni vagy mié van anyira szétthulva az a jókis Ns1 hogy néz má ki agyon vissza van festve, össe vissza eshettél vele, aztá még te tudsz itt na enyit rólad ember
na te buzi hogy jösz te ide h le fikázd az olasz motorokat, főleg rs-t ??? te hallé szagú kis csupor kis geci!!! felhúzlak a faszomra aztán rómáig tollak! be ismerem jok a japán motorok de hogy a faszomba van neked ahoz pofád h ide jössz a forumra aztán ezt írod h: fos olasz geci mi?????
Kisfiam takarodjál vissza anyádba szerintem!!!Ne név nélkül legyél kemény te kis pöcs nethuszár
olasz motor powwa, te egy segg vagy....
Hallod gyerek ne oszt itt az észt, menyé má vissza a szántoföldre plz!!! jó jó
hé fosszájú mien jogon pofázol itt???? told ide a szutykos japán ns1ed aztán mikor az rs seggét látod akkor magyarázz tuning ezt légyszi ne vedd magadra