Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocs de mennem keel.
499
usgyi te menyibe vetted a motorod???
napi egy durcica hozzászólás?
Szia Durcica!
Én azt szoktam mondani, h kívülről lehet, h sötét vagyok, de belülről világos!!!!!
Egyébként nem egyszer megkaptam, h belülről biztos, h szőke vagyok!!! Ugyanis vannak néha hülyeségeim, amin mindenki röhög, meg állítólag olyan kis szeleburdi vagyok, meg bolondos!! Amiben azért van valami!!!!
Durcica
Cső felvettelek tegnap csak nem tudtam írni, mire vissza értem má leléptél , de majd ma beszélünk.
Sziasztok! van egy eladó Rs 50-es moci!jó állapotban 8000 km-el ha érdekel valakit hívjon a 06205276126-os számon vagy írjon barcelona16@freemail.hu címre!Képet az adatlapomon találtok!
ja vagy mondja hogy lehet h kívülről Szőke vagyok de belűről nagyon is Sötét
akik ezeket írták már nincsenek itt szerintem pénteken majd visszakeresem ezt a részt
z3 te nem is vagy hülye csicska tzres én meg nem vok hazudos köcsög rses
hát amikor én kerültem ide... "sok csicska hülye TZRes stb..." és a válasz hogy :"sok köcsög beképzelt hazudozós rses" meg hasonlók...és ez úgy 10oldalon keresztül...aztán jöttem én és békét teremtettem egy nagyon megható szöveggel /glóriát a fejem fölé!!!!!!köszi /
barna vagy...de még lehetsz szőke
Hát igaz!! Ez még nem is olyan durva!!! Azt hallottad volna, hogy mi volt itt, amikor én bekerültem!!!!! Még rajtam is ment a vita, de a mai napig nemtom pontosan, h miért is!!!!
Hétvégén mostmár elvágódok a szerelőhöz, és szétkapjuk a moccót!!!!! Már naon kiváncsi vok, h mi baja lehet!!!!!
Képzeljétek, azt mondta apa, ha abbahagyom a motorozást, még az is lehet, h 18. szülinapomra BMW-t kapok!!!!! Ha nem vigyázok még a végén megveszteget!!!!! De nemet mondtam!! Egyébként sem szeretem azokat a csajokat, akiknek a segge alá mindent odatesz apuci, utána meg villognak az új autóval a csinos szöke pofikával!!!!! Inkább megszerzem magamnak! A moccóban is benne van a saját részem!!!
mien keretröl beszélsz te???? én csak azt röhögöm hogy mért kell ien faszságokat hazudni

Mintha élet-halál kérdés lenne, hogy mire költse a szülőktől kapott pííízt
ez még csak lájtos eszmecsere
Hehe..gyerekek! ki ne kaparjátok már egymás szemét!
ide figy kis haver ne legyen nagy szádd ha nincs rákeret oks ??
hát nsr dandeee 300.000 ezer de ebből lehet alkudni,,, tényleg rohadt jól néz ki a gép sztem ha érdekel beszéljük meg okéé vegyél fel msn-re!!!!!!!!!!!!!
óra szerint megy 120at mondta erik.
120-130as végsebesség ez tetszik a legjobban
Igen őt ismerem is és ha még meglesz neki tavaszal megnézem és talán meg is veszem
Huh nagyon szép mocid menyi az irány ára ???