Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello.hogy csinaljak 3 sebbol 6ot? uj blokk?
jaja! Élőben még csinibb.
az szentem baromság
Hoppá hoppá! emberek!
nem is tudtam, hogy van egy igen-igen csinos hölgy is közöttünk
helo
fordulat alapján h számoltok sebességet??
Sokáig bírtad bünti nélkül , most mit csináltál?
buktaveszélyes...cicc-cca
hi !
Sziasztok!!!! Ma már egész jó idő volt!! A buszmegállóban nem fagytam szét!!! ez már jó jel!!! De a moccóm még mindig nincs itthon!!! Pont most!!!
Egyébként van fenn rólam 2 új kép!!! nem nagy szám csak gondoltam szólok!!!
Nekem már megint nem szabadna az internet előtt ülni!!!! Hihetetlen!! Még magamon is el vok képedve!! Ilyen rossz már tényleg nem lehetek!!! De anyám szerint egy ideje kezelhetetlen vok!!!! Nem is tom, h mire gondolhatott!! Pedig én olyan angyali vok!!!!! Még a glória is a fejem felett van!!! De azért nem eszek egy ideig msn-en, mert az buktaveszélyes!!
A vas....csak már nincsen rajta egy matrica sem
Én tavaszal szeretnék rst venni ha addig még meglesz ez naon szép mocc de sztem nekem drága lesz
ha vkit mégis érdekelne akkor itt a címem : oraveczmate@freemail.hu
msn-címem: apriliamate@hotmail.com

Köszziii
hello mindekinek aki Aprilia Rs- el szeli az utakat én is ilyen vagyok csak most el kell adnom imádott Rs- emet

Ezért Írok hogy ha valaki mostanába szeretne Rs-t vásárolni az stem szóljon megéri megnézni kipróbálni!!!!!!!
Cső! Ezen a héten elég jó időt mond szal még lesz lehetőség a mocizásra! Legalábbis remélem...
az h minnyá tél az aszt jelenti h közelef a tavasz! ami aszt jelenti h motoros szezon megkezdődik!!!
én is pesti vagyok:P
nekem is teccik nagyon aza az igasság h még nincs meg ajogsim majd most kezdem vmikor aszt majd fél évre kapok motort de eszt a szériát szeretném nagyon teccik kül la mottor
Szia! én a fülöp norbi haverja vagyok csak segítek neki eladni az rst!Tőlem vette a gépet igaz én pesti vagyok de sokat dumálok vele azóta:) és mondtam neki h segítek eladni ugy h nincs semmi kamu ebbe a dologba csak mondtam h felteszem én a netre ugy h most 320 ér elehet vinni ugyan olyan állapotban van semmi baja még mindig full gyári állapotban van. eléggé sűrgős lenne nekünk mer kéne a pénz ugy h ha valakit érdekel nyugodtan írjon a barcelona16@freemail.hura vagy hívjon a 06205276126 os számon és megdumálunk mindent!
na mi van most h meg y asuli mindenki meg hallt jaj lassan itt a tél
van msned?
Ja amúgy itt a vas:
Ez a csík pontosan mi? valami matrica? kb mennyibe kerül?