Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért? nem tetszene??? Ha jó lesz a félévim még meg is engedik a pirszinget, nem mintha naon érdekelne is!!! (most 4,4 re állok, csak tudnám, h a fenébe, amikor tanulás céljából idén még nem is volt könyv a kezemben!!!!) A lepka biztos fájni fog!! Asszem nem kell majd leülni, meg sajna 1-2 dolgot majd hanyagolnom kell egy pár napig, de szerintem meg fogja érni!!
...én ezt nem értem...
hova tűnik a hűtőmből a folyadék?
szétszedtem a motort, és semmi sem látszik...és a moci alatt sincsen víz...lehet, hogy átvándorol a hengerhez ?
De komolyan... egy hét alatt 2-3 dl víz "elillan"
Én is gondolkozok rajt h bekéne nevezni a tanfolyamra de itt bör ruckót sisak stb neked kell vinni vagy mindent adnak????????
mi menünk majd nyáron Rs Robbieval hasonlóra vagy erre:D
Erre a Hungaroringes pályaversenyesdire hol lehet jelentkezni?
van valami tanfolyam is gyökereknek(mint én) ?
fényképezővel?ha faterod látja hogy nincs már lábtartód akkor megtudjad neki hogy az nem azért hiányzik mert ellopták szemöldökpiercing?ha berakatod nem kisérlek el lepke?az jópofa ötlet de biztos fájhat...
Usgyi!!! Majd ha olvasod!! Tudtad, h Pisti kificamította a bokáját?? Pakolták a fát, rálépett egy fára, és asszem elesett!! Mást még én sem tok, mert apa találkozott vele, amikor az SZTK-ban volt kötözésen!! Pistit meg akkor vitték a röngenbe!! Ha mek hozzá, majd elmesélem mi van vele!! Szerintem nem egyhamar lesz moccóm!! De az a lényeg, h meggyógyuljon!!
nsr danee holnap fent leszek vegyél fel!!!!!!!!!!!!


THX
Én 6 évesen tanultam meg vezetni IFA-val!! Apu tanított a tarlón!!! Egész jól ment!! Mindenki csak nézett!! Azóta meg nem tud levakarni a kormányról!!! Hiába, a véremben van!!!
Egyébként a fényképezővel a bukásaimat meg a bénaságaimat akarod megörökíteni?????
Engem asszem legelőször egy suzuki gsx-r 750-nel vittek!!!! Az a kedvenc motorom!!! Majd a lábamra akarok egy tetkót róla!!! (meg nemsokára csináltatok szemöldökpirszinget(nem tom, h kell leírni szokás szerint )na meg akarok még egy tetkót, de azt ......... és az lepke lesz)
Szavadon Foglak ám Zoli, és el kell, h kísérj, ha moccóval mek!!
engem még nem vittek csak állóhelyzetben ültem hátul amikor először ültem a TZRen fater kérdezte hogy ne vigyen-e először hogy ráérezzek.../persze hogy ő motorozhasson /de mondtam neki hogy köszi nem inkább megpróbálom...elvégre az autóval is elboldogultam...na jó azzal azért nehezebb elborulni
Engem is vittek már a saját moccómmal!!! Borzalmas!! Iszonyat kényelmetlen hátul ülni!!! Fater már egészen jól van!!! Csak az a baj, h nem tudja még mindig mozgatni a lábfejét!!!!! Lehet megint műteni kell, bár remélem nem!!!! De már vezet!!! Nem bírja ki!! Holnap ő viszi be a kamiont Szegedre is (30 km). Javíthatatlan és makacs!!!!! Csak h tudjátok kitől örököltem!!!
ha motorral mész elkisérlek,viszek fényképező gépet meg stb
télleg faterod hogy van?hátsó üléssel?egyszer ültem hátul amikor megvettük a motort és kiváncsi voltam mien hátul ülni....elől jobb
Na de azért maradok az Rs-nél mindenféleképpen!!
Jövő nyáron szeretnék menni a Hungaroringre az apriliahoz pályamotorozásra!!! Rem összejön!!!! Nem akar valaki jönni???
Nekem végülis tetszik a krossz és az endúró is, csak az a baj, h azokon félek egy kicsit azóta, mióta faterral burkoltunk egy yamaha xt 660-nal!! Ha én vezetek nincs is olyan nagy gond, de a hátsó ülésen rettegek!!!! Usgyi vitt a múlkor egy kört!!! Reszkettem, m a nyárfalevél, pedig jól vezet!!!!! Ti hogy vagytok a hátsóüléssel?? Én már elszoktam tőle!!
Durcica
na mi van mááá irjatok mer még a végén l.e nyomnak minket a tzr esek:P
Sza van egy eladó rs 320 ezerér 8000 km erel full gyári állapotban minden faxa rajta ha érdekelne a dolog írjál nyugodtan vagy hívja 06205276126 os számon!Kép van az adatlapon az rs 50 ről!!nézd meg!!
Sziasztok van egy eladó rs 50 es moci ha valakit érdekel írjon vagy hívjon adatlapomon van kép a mociról!!!!
én is szeretnék majd egy smet városba meg minden
Nekem tetszik az sm is! De a speed jobban de lehet h 25ösbe smem lessz de ha már lehet 25ösöm akkor inkább RS de akarok majd egy smet is fighterkedni mert az arra nagyon jó!
bazz ez akáárhogyis nézem,de supermoto
de aszem maradok az rs nél:P:P jahh nekem anyira nem teccenek a cross gépek most kezdem majd ajogsit:D:D
:D499 :D az jo ár teccik :D