Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uhh Toyota Avensis, az elég drága kocsi necces
Köszi mindenkinek már jól vok a lábam se fáj annyira meg ma már mociztam is idomok nélkül meg lámpa nélkül!!!Hát csak lámpabura pukkant be + a fejidomot festeni kell de nem szeretnék megvállni a mocitól!!Sajna az én hibám volt még nem tom hogy mit hogy kell fizetni!!De jó így idom nélül is moccolni Ja meg a sárvédő is szét tört fékkar felgörbült A kocsinak se lett túl sok baja hálistennek Lökhárítoról lejött a festék a hátulja behorpadt mert felrepültem rá! De nem vészes amúgy egy Toyota Avensisre kenődtem fel
CSáó! A kipufogó volt 55e ft. Azt nem tudom h mennyié festik le, majd hétfőn fogom megtudni!
a matrica 55 ezer vagy a kipuff? és mennyié festettték le? vagy festik le?
hogy történt? jobbulást bár látom lelkileg meg vagy
J a! ha van valakinek aprillia RS 125 muszaki dokumentációja,hálás lennék ha megosztaná velem!Kösz!
húúú bazdmeg majd msnen elmeséled h volt addig meg gyogyulj meg
55600 ft! Ja az oroszlános meg az Ip-s meg az rs-es itt 1 kép, h milyen matricákat. Meg a fejidomra is kell matrica mert azt is le festik! Azt nem tudom h mennyibe kerül!
mennyi péz volt? miylen matricákat hoznak? az idomra az oroszlánt? menyni az oylan matrica?
csáó mindenkinek!!! már 1el előrébb vok, meg van a kipufogó! hétfőre megjönnek a matricák meg minden! remélem hétfőn kész is lesz! itt van pár kép a kipufogóról:
Hogy sikerült a bal eset? mennyit keleltt fizetned? mi baja lett az autónak? moci hogy áll? neked menynibajod lett? miben voltál? bahh most esett el egy simi is egy R1 el de nem az ő hibája volt a hátsó felniéből kitört a küllő
Baszki akkór gyogyulást, csak vigyázz magadra, régen írtál most meg írsz akkó is rosz hírt
Motorodtól menyiért válnál meg???
Srácok ma megtörtént velem amitől féltem mégpedig lezúztam a mocim meg magam is Szerencsére a mocinak nem lett sok baja!!! Fejidomot festeni kell!! kell egy lámpabúra meg egy első sárvédő is !Hát kb a mocinak ennyi baja lett!!Nekem se sok bajom lett mert felkenődtem a kocsi hátuljára onnan meg le a földre!!Fékezni nem tudtam és az én hibám volt!!! Hálistennek megúsztam csak a bal lábamra nem tok állni De leszedtem az idomokat és már mociztam vele Na vigyázzatok magatokra és a motorotokra
9ora 15 perc mulva meg kezdödik az öszi szünet :D:Dés most ki kell használni
szia budapesten a 15 . kerületben ma cseréltem ki a hengert 70 es re dugoval gyürüvel eggyüt elérsz a 0620 482 42 08on egész nap köszi az érdeklödést
Hello!

Na most komolyabban csináljuk a banda oldalát de még nincs nevünk.
Várom az ötleteket!!! Ja és ha lehet Kunszentmiklós szerepljen benne
pl: kunszentmiklósi aszfaltbetyár club
vmi ötleteket írjatok nem baj ha a város név nincs benne
és menyit megy végre kb ???
És merre lehetne megnézni ??
hy all lenne 1kérdésem szal h ha az vqan irva h szabályozatlan katalizátor az asztjelenti h nincs blokkolva semi elektronikával és ez valolyában mit is jelent:??? köszzke
Már megvan.
Máj.25.
Ti jöttök?
Hi. Az aprilia napok a Hungaroringen nem tudjátok mikor lesz?
és a gyári tzr dob jó a 99 feletti évjáratu rsekre
nekem asszem lesz tzr dob elado ...
Vkinek nincs 1 gyári rs dobja eladó reális áron???
igen minden mükszik rajta cska sok mocim van és nem rótudom használni ezért kár érte ezért szeretném eladni aki tud jöjjön msn re www.fuga11@msn.com