Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah meg Nagy Bencét
ja szerintem is Z3 te elvagy nyomja meg lenyomva
ismeritek zagyva robit????
pl kiket? én soha nem szaroztam le másnak a motorját már ne haragudj és ha nem ismersz akkor meg ne vádolj meg ilyenekkel
szolnokon rs-esek közül csak 4-en vagyunk akiket ismerek senki több
Vagyis mindenki az aminek érzi magát elv létezik az olyan a motorod amilyennek képzeled elv? Gyerekek mikor jöttök megnézni a pályaidomos Gianelli rendszeres Y2K-mat? Vagy nektek is az van jaaa...
én néha elnyomva érzem itt magam!
na nehazudj kedves robman mert ismerek szolnokon megyében rs -eseket és ők mondták hogy mindíg lekopizzátok őket mert az övék többet megy ,szóval ennyit rólatok ..ccc
Mingyárt kiderül hogy Kore Zsolti szórakozott másnak nincs ilyen poénja és nem ismer minket egyébbként jelentkezzen akit Robival kiközösítettünk! egyébbként nem értem hogy ketten hogy tudunk kiközösíteni 40 ember közül bárkit is bármiért
mi a teljes neved??
Fogod ? Vágod? érzed ?????érzékeled???
mondtam én hogy ál-robogós vagy
ha nemakarod nemhiszed el a tebajod
ez nem így van a motorosoknál mnindenki motoros itt nem az számít h kinek milye van hanem az h élvezzük a motorozást
Te ismered Krisht meg Robit valahonnan?
Nekem meg gsxr1000 carbon idomokal és tergohnomi rendszerrel
de ti is köcsögök vagy tok mert akinek nincs oan sok pénze és jobb nálatok azt kiközösítitek,rs robman és krish bojra vonatkozik
Hülye vagy! Ilyet kérdezni Talmától! Mit képzelsz magadról mikor úgy borítassz mint egy csecsemő?
linkoln mutassámá képet a mocidrol plz rs 4ever:D
hé linkoln huzzz a halál faszára innen senki se kiváncsi rád
figyelj linkln nem tom h ki vagy és h miért kell itt mindenkit baszogtatni
de az k biztos h ez motoros fórum a motorosok összetartanak nem pedig szidják egymást
szóval ha nem tetszik el lehet innen takarodni ha tetszik meg olvadj be ...
naná ,méghozzá az euroringen de csak néha
????????????????????? na mivan lányok
és pályázól vele?