Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Senki nincs a fórumon???
Ez az én mocim Nagy Bence!!!
Szia Rs Márk most látom h neked is 2006-os rs-ed van
neked kivettek már minden folytást??
ha igen akkor légyszi írd meg h mennyit megy
előre is köszi
helyes bitek szal pénz van rá csak jogsi nincs és azé nincs en még rsem
nekem sincs még dávid :P de majd lesz pénz van rá jogsi nincs még rá majd leszz szal nekem azé nincs még
jaja Dávid
DAVE134! Vagyok csak mostanában olyan sokat írtok! Nem győzőm utolérni az oldalt! Mi ez a sok RS-es?! Ja, meg mindenki RS-t akar?! Akkor vegyen is, ne csak mondja!(ugye DAVE134?)
A gép marad, de ez most nem tom, hogy jó-e!!!
Na akkor leírom mégegyszer! A kormány nehezen fordul(kábelezés lehet a baj), a szivatóval van vmi(elfordítom a kormányt, és leáll a motor, meg a szivató visszaudrik rögtön(bizots az is feszül)), 5 liter/100 Km , valamint mostanában nem megy olyan jól! Eddig az RS-es haverokat odavertem,most nem hiszem! Meg nézd meg a képeket! Nagyon szép a gép!
neekm is nagyon tetszik!!
ZSIR
az a neve hogy Midnight-Black,francia országban már régóta lehet ilyen festéssel kapni,magyarországon 2006ba vezették be
Azta qva ilyen festésű TZr-t még nem is láttam leeht h levok maradva de ez nagyon szép
Hát igen annyiért már kapok 25öst is! De mivel Nem engedi meg muter a 25öst ezért lessz 50esem!!!
csak 17évesen megoldom!!! a 25öt!
ennyierővel azt is mondhattad volna hogy annyiért már kap 900ast
annyiért már kapsz 125öst!!! minek 50??????jogsi miatt pffff
mondanom se kell hogy az RSsokkal jobban megéri hát ha azt a TZRt el tudnád hozni 500,000ért...
NA ez jó kérdés!
Visszatértem a Derbi GPR hez! Aszt vadászom naon hátha kapok! Mert az jobb mint az RS kinézetre emg az új RS A Hátulja oylan R1es!! de úgyse kapok mert nem akarnak eladni 2004es felettit sajna! Van egy 2006as TZR 600ezerért! Van egy 2004es RS 315ért! ITt a link!
a tzr: www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i...

az rs: www.hasznaltauto.hu/kereso1.au...

Véleméyneket kérek rolluk!
Hát lehet h megyek nemtom még.
kár !pedig jó lenne ha jönnél
ha az álmod egy R1es nem értem hogy lehet kérdés hogy TZR vagy RS
Hát meg én már ezzel a robeszal nem naon akkarok menni mert eladom .
Nekem 20ezer ftos Caberg sisakom van!
májusba hideg hát hidd el jobb mikor augusztusba abba a dög melegbe ott ülsz és semmi hely nincs ahova árnyékba menj májusba az a baj h akkor vannak a legtöbben, a lelátókon alig van hely:S amugy király csak az a baj h 1jén 1napos lesz
Kb egyenlőre valami 20.000 körül gondoltam.
Agv K-series teccik nekem abban az ördögös festésben mint olaszmelónak