Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

AM5-ös lendkerék lehúzójának mérete 18x1 vagy 18x1,5 ?
En mindenkeppen kimosnam a tankot, a benzincsovet, es a karbit. Ha szerencsed van, el fog indulni, ezuttal benzinnel :)
szia
10+posta1hét carit adok rá de tiszta uj
Üdv! Mibe "fájna" ez nekem? Postát vállalsz-e?
gázolaj került az rs-be és el is lett inditva az utca végéig jutottam vele aztán megállt, szerintetek megszoptam vagy semmi maradandó baja nemlett?
sziasztok!
Ha valakinek van esetleg elfekvőben '96-os RS plexije az írjon! :)
köszi
Szia, megtaláltam a hozzászólásodat és nekem dettó ugyan ezt csinálja a kicsike!
Kiderült mi volt a gebasz?
Így csinosabb...
Tudja valaki mi lehet ez a csati?
Most lett bejáratva rs-em. milyen hőértékű gyertyát használjak ? (elcsesztem mert járatáskor 9 est használtam :S de nem tudtam ... ) Most 8 as van benne és jobb mint 9 essel .. mit ajánlanátok ?
Nem fog elb....szódni a motor ?
Szét fogja nOmni a szimeringet ha tele öntötted. 180 ml kell bele.
Tehát akkor elcsesztem? Ettől most nem lesz olyan jó ? Vagy milyen hőértékűt használjak most ?
Keresek uj hatso lengescsillapitot a 93~94 -es RS50-esemhez. Tudtok ajanlani beszerzesi forrast, ami nem arany arban van?

Mas: Tudja valaki, hogy pontosan mennyi olaj kell az elso villa szarakba? Talaltam a neten egy RS adatlapot (mas evjarat), abban valami 273cm3 volt irva. Annal vegul is kicsit kevesebb is ment bele, de olyan merev lett, hogy a golyoim kicsinalta 15 perc alatt
Egy új 8-as gyertyával járatnám, - nekem eleinte még az sem tudott a plussz olaj-és kis fordulatok miatt kiégni,ezért eleinte,hidegben ,rövid járatásokra 7-es-t tettem be, az új főtengely és hengerszett amíg be nem járódott-kb 2000km-ig nem volt valami robbanékony ,de most már jó4000 környékén ég és föld!mostanra azt kellett megszokni,hogy vissza-vissza engedni agázt,és nem szétforgatni!
holnap megnézem
derbire valo tuti van aprilia rx re is de....
Kp.-ban mi az elképzelésed?
Van hozzá felújjitott főtengelyem új hajtókar szettel 15 000ft.Vagy van vadi új erösitett tele sonkás főtengelyem is dobozában 22 000ft
Üdv. Most cseréltem Rs-em eddig járatós volt (teljes blokkfelújítás volt) alig akart menni utána , no erő meg semmi... 9 es gyertya volt benne , most visszaraktam 8 ast és jobban pörög , erő még mindig nicsn benne.. de lesz majd az.. kicsit adni kell a szájára. Maradhat tovább a 8 as vagy vegyek egy új 9 est ?
hello resone! am6os blokkal szerelt motorra nincs alul vezetett vagy felül vezetett komplett kipufogó rendszered eladó? (Rieju MRX-re kellene, de tudtommal az összes riejura való jó rá)

e-mail: ferenc0818@citromail.hu
10+ posta 1 hét garanciával ok
Mennyiért adod?
mekkora wertex?
szia sanyi van még elado fötengelyed aprilia rs 50 hez? és mennyiért adod?
ha kel valakinek tiszta uj