Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az "A30" az milyen anyag minőség? Az eredeti féktárcsája miért szürke öntvény, ha bármilyen anyagból lehet készíteni ? Szerintem picit olvass utánna a szürke öntvény tulajdonságainak és a rozsdamentes vagy savállóénak. Teljesen más a szerkezetük.
Az öntvény ridegebb sokkal, és nagyobb hőelvezető képessége van. Ja és sokkal lágyabb mint a saválló vagy a rozsdamentes .
Megjött az új gumi
Vágott Slick
Az első tárcsánál amit vágtunk lelkiismeretesen megnéztük, hivatalosan milyen anyagból kellene lennie. A30. Na ezek után tulajdonképpen bármiből lehet tárcsát fabrikálni. Igaz az is, hogy a betét anyagát és a tárcsa terhelését és hűtését is figyelembe kellene venni. Vélhetőleg senki nem fogja megmondani pontosan milyen anyagokkal dolgozik.
Szerintem rozsda mentes anyagból nem lenne jó mert az hőre nagyon lágyul pont ezért készítik szürke öntvényből a féktárcsákat mert nagy hőálló képessége van és nem ég be de egy 5mm vastag rozsdamentes anyag pillanatok alatt beég és könnyen baleset lehet a vége. na meg autó féktárcsát meg esztergályost szerintem mindenhol lehet találni. és nem kell venni tizenegynehány ezerér újjat .
Eladó Aprilia RS 50 '97es évjárat, minden működik
120ezer ft

orozoli2002@yahoo.com

30-435-1769
Másik lehetőség vízsugaras géppel kivágni a tárcsát, korrózió álló anyagból. Ebben az esetben "persze jó pénzért" tetszés szerinti minta is vágható a tárcsába. Nem olcsó mulatság, de az ár a lemezvastagságtól és a vágás hosszától függ. Kevés cicoma olcsóbb tárcsa. Ajánlott a méretre munkálás utána, mert a lemez lehet görbe is amitől később ütni fog a kivágott tárcsa.
Rendben :)
Most sajnos nem tudom lefotózni mert fönt melózok pesten és csak hétvégén leszek otthon. De ígérem teszek föl képet .
Egyépként semmi extra nincs benne le dregálltam a 32mm-es tárcsát 5mm vastagra csináltam egy 155mm-es illesztőt agynak, aztnán a régit meg az újat összeraktam egymás teteére első felfogató csavart kifúrtam csapot tettem bele így nem tudott elmenni egymástól a furatok és kifurkálltam az összes furatot rajta és a könnyítéseket is körkörösen . így a régi sablon ként szerepelt.
Nem akarsz róla mutatni képet? Még mielőtt előítéletek jönnének. Na meg kíváncsi vagyok rá.
Szevasztok össze vissza kerestem első féktárcsát és vagy horror árat mondtak vagy egyáltalán nem is volt ezért fogtam és csináltam egyet .egy jó tipp Mercedes s500-as első féktárcsája bőven kiadja és bármelyik autószerelőnél van én pl 500ft-ot akartam érte adni de nem fogadták el mert szemét volt nekik.aztán elviszed esztergályoshoz persze én magamnak csináltam de az se kér érte többet 3000ft-nál. jobb mint a gyári
Naaaaa :D
Köszönöm, végre ihletet kaptam, hogy milyen legyen a felnícsik, ha szeretnék, fehér és piros...gyönyörű és látványos :D
Kösziííí :D
persze, megveszem én, kérdés az, h ha vmi minta kell bele, bele tudja festeni?
egy kardot akarok az oldalára, vagy mindkét oldalára, még nemtudom. vesedonor@hotmail.com-on elérsz
Sziasztok!
Van 2 számomra felesleges fém szívócsonkom:
14 és 24-es, amit szeretnék eladni!
Ha valakit érdekelne elérhetőségem:
kxlaca@citromail.hu
06304280561
Irj egy email cimet, es megirom mit mond ajanlatra. A festeket gondolom akkor Te veszed meg elore?
csak egy körülbelüli ár érdekelne, most még nem esedékes, de szezon előtt, ha olyan az ár... :D
had szépüljön a paripa
aprilia touno 50-es 2004-es nagyon szép állapotban, felújitott motorral, uj láncszettel, uj üllések, csak tankolni kell bele.
Kp-és ár=200e csere ár=250e
Rendben!
Erre gondoltam én is! Majd kereslek, ha alkatrész, esetleg segítség kell! Előre is köszi!
Hatvanban tudok olcsó és jó fényezőt, ha érdekel.
hali, tudja vki h kb mennyibe kerülhet átfestetni az összes idomot a motoron? vmi extrémebb szint szeretnék neki, vagy vmi jó festést a szezonra, ha lesz rá pénz.
Helooo... Valaki tudna segíteni sportdob rs-re de csak a vég kéne nekem 3 csavaros felfogatásos ? Valaki tudnak segíteni köcce....
Ebben a felszereltségben 50 000ftA blokk.Új főtengely csapágyak szimeringek vannak benne felújjitott főtengely
Értelek!Akkor lehet hogy nincs benne egyáltalán a termosztát!Az olaszok ha tönkre megy kidobják belöle mert drága az új.
A másik RS-é felment üzemi hőmérsékletre december 30-án.
De vagy nyitva marad vagy zárva, szóval jogos az a hibajelenség is, ha nem melegszik be a motor.