Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gyűrű végei közötti hézagról bezsél.
A gyűrűt dugó nélkül a hengerbe téve a végei között hézagmérpvel mérve, pár tized(ekkora motornál kábé 2) hézagot kell mérni.
HA kisebb vagy nincs, üzem közben befeszül a gyűrű és garantálatan beletörik valaemlyik nyílásba.

Aboltban kapható dugószettekhez tartozó gyűrűk hézaga nem feltétlenül megflelő kapásból.
Ezt úgy érted, hogy a horonyba pászoljon rendesen, vagy mit értessz pontosan ezalatt? Mennyi az elfogadható diferencia kb? Szóval csak spórolnak a kocsogok, értem, és köszi.
Előtte mérd meg a gyűrűhézagot. Nehogy túl kicsi legyen és eltörjön a gyűrű járatás közben.
Olcsóságból? A krómozott gyűrűnek minden tulajdonsága jobb tudomásom szerint az egyszerű öntvény gyűrűnél. Viszont drágább. Mire tudnék gondolni? Talán a rezgéscsillapítása jobb az öntvénynek de arra már kitalálták az alsó gyűrű alá teendő rezgés csillapító harmónikát.
Mint írtam is, IGEN 130-as gyárilag. Elküldjem az user manualjat, hogy elhidd?
Ja és még egy kérdés. A gyűrűk felrakására van valami trükk, vagy csak szimplán ne törjem el? Mert ha nincs akkor úgy csinálom ahogy régen is szoktuk
sziasztok valakit nem érdekel egy 80as polini hengerszett rx sx rs ezekre a típusokra jó a derbi blokkosra tehát ami 2007utáni... itt egy kis infó a hengerről:
http://robogoalkatresz.eu/inde...

további kérdések email-n: bubiii14@citromail.hu
Tényleg nem piszkálódásból kérdeztem vissza, tudom, hogy te nagyon vágod az ilyet, szimplán csak érdekelne, hogy miért így van. Amúgy köszi a válaszodat
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Innen rendeltem, mert italmondonál nem adják hozzá a hengerfejet, az még plussz 8k náluk
Én pedig azt szeretném megkérdezni hogy honnan & mennyiért vetted?
És ha szabad megkérdeznem, miért is? Pusztán csak kíváncsiságból kérdem
A krómozott gyűrű megy felülre.
Sziasztok. A kérdésem a következő, megjött a hengerszettem (DR). A két gyűrű közül az egyik fekete, a másik normál fényes, melyiket hova tegyem? Előre is köszi
Köszi a segítséget!
egy dolog biztos, hogy ettől nagyobb mert én a 100ast vékonynak ítélem :D
így max 130...esetleg 120...
110 háát elég vékonykának gondolom én nagy naívan! :)
Nekem van hozzá egy arrow karbon végem 7000ft.Ha érdekell teszek fel róla képet
Kíváncsi lennék rá hogy vajon neked is 130 a gyári?
mondjuk nekem derbim van és hátúl gyári 130as de most 120as van...
Nekem 130-as való hátra gyárilag, szerintem nyugodtan felrakhatja, mert az enyém is AM6-os. Nem fogja az vissza a motort annyira.
Hali van valakinek RS50 Extremara való tuning csöve ELADÓ?
Ne tedd!
Nekem 130-as van fent hátul!
Szó se róla jobban néz ki,de minek?
Így vettem a motort,de hamarosan csere 120-ra!
Szerintem ez a legideálisabb ha már nagyobbat akarsz rá mindenképp!
(Ha,az első képemet megnézed láthatod milyen a 130-assal)
akkor 10LE
Kicsit szkeptikus vagyok ezzel a 12 Le-vel kapcsolatban, mert ha RX blokk akkor a kisebb teljesítményű henger is lehet rajta aminek a kipucsonkjába nem fér bele az RS ( 10Le) kipufogója. Azért nem teljesen kompatibilisek az AM6 blokkok.
Idézem a kollegát:
"gyári leírásban elöl 90/80, hátul 110/80-as van. igazából ha szélesebbet raksz rá jobban néz ki, de nem ajánlott mert nem 100+Le-s gépekről beszélünk,és, ha kicsit is, de visszafogja a teljesítményt! kitalálták azért a gyárban, hogy mi az ideális... :)"
új plexit szatuna.hu legyártanak mindent kb 8ezer ft
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, ha a gyári gumi méretet le szeretném cserélni akkor mennyi lenne az ideálig méretváltás?
tehát most elől 90es gumi van, hátul meg 100as...mondjuk hátulra én eltudnék képzelni 130mast :)
vélemény?