Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello.Henger és dugó nélkül,14-es dellortoval érdekelne forduatszám spirállal,14-es lánckerékkel,gyári gyújtás,gyári főtengő,jó váltó,és érdekelne az is hogy mi lett rajta felújítva? Ha ez megoldható lenne akkor itt vagy e-mailban egy árat ha tudnál ajánlani meeg egy képet mutatni azt megköszönném!
üdv.!
Az szerintem a hideg idö miatt van!Mert ha hibás lenne a termosztát akkor inkább forralná a vizet!Meg kellene várni mig kitavaszodik vagyis melegszik az idö hogy akkor mennyire melegszik fel!
http://www.speedaway.co.uk/par...

Tessék robbantott rajz... de ha így álltok neki, hogy fele lepotyog a földre, hátna.. na mindegy, azért emailben írtam valakit akinek van reális áron, olcsón alkatrésze AM6-hoz
Ilyen hidegben szrintem kell vagy 20km mire bemelegszik. Letakartad a hütőt?
nem fontos nekem 100%-os patika állapotú!ami most volt rajta: egy gyűrű hiányzik,a pöcök helyén át égett a dugattyú a másik pöcök hiányzik.tiszta karist a henger,de tovább megyek a főtengely fel és le irányban kb fél centit lötyögött.a membrán tömítésnél falsot szívott.és még így is első rugásra beindult csak hol fel pörgött,hol nem.de még mentem is vele.a haverom meg nem várt meg a szétszedéssel bontott kellene!ha valakinek van:csuvi78@citromail.hu-ra várom a képes ajánlatokat.ki hangsúlyozom,hogy nem muszáj 100%-os!jó pézé
ez nem bontot! nekem bontott kell.nem vagyok milliomos! de azért köszi!
Szia Sanyi! Ha Debrecenben járok majd megcsörgetlek termosztát ügyben, ugyanis ki akarom cserélni, mert szinte meg sem moccan a vízhőmérő mutatója.
itt találsz AM6-hoz sokmindent:
http://motoroswebaruhaz.hu/spl...
valaki tud nekem am 6-os hoz:hengert dugóval... meg egy főtengelyt?bontott is jóóóó!de nem csillagászati áron?s.o.s!érte is megyek!személyes átvétel!kp helyben!
üdv mindenkit!valaki tud nekem segíteni?am 6-os blokk robbantott ábrája kellene nekem.yamaha dt 50 r-es motorban van.minarelli.1999-es évjárat.a haverom szét húzta csak nem nézte,hogy mi hol van.konkrétan ki esett a földre a fele nagyjábol ösze raktam csak egy golyónak nem találom a helyét meg egy pici gumigyűrűnek előre is köszönöm!
Am6.-os van benne!Van termosztátom müködö képes 3000ft
nah, ugy néz ki, h nem lesz meg a pénz rá, ugyhogy várok még a vásárlással, egyenlőre még az albit ki kell fizetnem a hónapra... bocs
Kössz.
Köszi.
Sanyi 502!
Üdv! Esetleg működő termosztátod van RS 50-hez? Amit szilveszter napján elhoztunk Tőled abban nem műkszik. Amúgy ebben AM5-ös blokk van?
A kormany feloli oldalon, a vaz es a tank koze.
szerintem tanknál van, legalábbis nekem ilyesmi van a tankomnál
Nekem van eredeti olasz AM 5 blokkom teljesen felújjitva az ár a felszereltségtöl függ
Mikor megbontottam a motort, egy darabig tudtam hová kell.
Valaki nem tudja véletlenül?
Azértmert újonnan sincs több 40ezernél az ára. 75k...lol...hogyne....
Hello,Sziasztok! Érdeklődnék hogy van-e valakinek eladó Gyári AM5-blokkja? És ha igen milyen árban,állapotban? Előre is köszi!
Használt már azért ennyi az ára! de tökéletes állapotban van!Amúgy a tieden a gyári rendszer van!
Nem kell utalni!Majd utánvételesen küldöm!Majd jelezz vissza ha mehet és postázom
és akkro nekem kéne is a kipuff, de csak 12.én tudom utalni az árát, ha az megfelel.
mármint te.. :D