Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Magyarul felteheted rá a szélesebbet.
Enyémen gyárilag 420 -as volt, most 428 -as van a hátsó lánckerék miatt (mert arra 428 való). De az első lánckereket nem cseréltem. Különbség a kettő között, hogy a 428 -as szélesebb.
Nem rég vettem és most nekiálltam újitgatni .
Szoktad kenni a láncot? Nagy problémát nem okozhat a kissé szélesebb lánc.
Sziasztok nem tudjátok véletlenül hogy ha picivel szélesebb láncot teszek a motorra akkor nagyon lefogja?most olyan 10mm széles van rajta de eléggé tönkre van és szorúlnak a szemek, van nekem új de az
11.5 mm széles de a kiosztása ugyan az szóval nem olyan eget rengetően széles. Van valakinek erről tapasztalata?
Milyen évjáratu mocihoz van a lámpád.És mennyi lenne az ára!Esetleg kép van róla?
Lámpa
Hali
Érdeklődnék hogy nincs e valakinek km/h meghajtója ?
Amibe a km/h spirál megy bele.
És mennyi lenne
Írj erre a címre: szadam01@citromail.hu
Vagy 06202889257
Lámpa,vagy fejidom?
RS 50 első lámpa eladó! Újszerű. Rendeltem 1 gyerektől 125öshöz de 50es lámpáját küldte el. :S
Kellemes Ünnepeket: Minden rs50-nek :) !
Én is ezt találtam róla és így is kötöttem ahogy a sorrend van de ugyan az a helyzet.


Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!
Szivócsonkom van hozzá de az rx-re való ferditett gyárilag azt adom hozzá!Membrán már nem jár ebben az árban de jó hozzá a gyári membrán.
Hyy a karbihoz szívócsonkod, membránod is van?
Boldog Karácsonyt Minden Motorosnak
Én is csatlakozom!boldog Karácsonyt srácok!
Széles utat & alacsony benzinárakat!
Boldog Karácsonyt minden "fórumlakónak"!
Sziasztok! :)
Kellemes Karácsonyi Ünnepet kívánok :)

magamnak meg jó alkatrész keresgélést :D
Kellemes karácsonyt mindenkinek!
igen fémházas.
Az a baszás műayagházas nem?
Mert akkor az egyik a test:)

HA fémházas akkó nemtom, de az a váltó jelölése
de kettő van belőlle és a generátorról 1 db vezeték jön ki rajz szerint kötöttem be .
Az jelenti a váltóáramú benemetet, magyarul az jön a generátorról
Szevasztok a fesszabályzó ahogy föl van szerelve balról jobra mi a helyes kábel sorrend? mert két vízszintes hullám jel van.