Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Add el a picsába...
és a fordulat miyen ezeknél? nem lehet h már qrvára szétvannak a lamelláid?
A nagyvas.hu-n tudsz nézelődni fogaskereket hozzá.
Bocs ,hogy Fucky nincs megfordítva..
14 az nagyon rövid lenne, azzal már nem haladna sehova csak ordítana...
Itt van Fucky

Jah és itt vagy te is!
Fucky! Látom Pesten lax! Karácsony után megyek fel Pestre rokonokhoz akkor kellennek a fogaskerekek! Persze ha meglesznek!
Sziasztok! Segítségét kérem azoknak, akik régóta rendelkeznek RS 125- sel. A motorom 94- es. Gondom a következő: a fél életem ráköltöttem már a mocira (gyújtás, gumik, lánc, teló, stb. a vételárral együtt most kb. 900E- nél járok ) és 4.- be 110- et megy, 5.- be 100- at, 6.-ba 80-at. Szeretnék már vele egy jót motorozni! Miért nem képes tartani a sebbességet? Mit javasoltok, h cseréljek MÉG rajta? Segítséget köszönöm! Ha esetleg (főleg) Hajdú-ba, Szabolcsba vagy Borsod megyébe tudok jó szerelőt, írjátok meg! S.O.S. Köszi mindenkinek!
az csak egy fólia a tankpadon kivűl hogy ne sérüljön a kicsike csak majd kikell cserélni
van nekem 14 15 16 és egy 39 15.000 ért tiéd a 4 és kisérletezhetsz
mitörtént a tankpaddal?
Na akkor most melyik ?
itt van pár kép a téli álomról
40/ 14 az a jó és még elis emeli az elejét
16/40 sztem bőven elég (gyári 17/40)
Hali skacok! Tanácsot kérnék! Áttételezni szeretném a gépet hogy jobban gyorsuljon a kicsike! Milyen mekkora fogaskereket vegyek előre és mekkorát hátra? Előre is kössz a válasz!
na neee baszki én vágom ki vagy de majd nyugodtan gyere oda pénteken hogy tudjam az arcod
JAMAL kicsi a világ BMF-BGK gépész? 2 sorral szoktal elöttem ülni elöadasokon...
Nah nem offolok csak igy képröl ismerös lett a fejed
bocs,hülyeséget írtam,Tomitól vettem
Figyelj kicsi, betolod a garázsomba a paripát úgy megszerelem h többet onnan lábon haza nem viszed
Te egy állat vagy
Norbitól vettem
Nekem az őrszem télen is vigyáz mind2őre
Szerintem allra várhacc
bocsi nem tudok felrakni mert annyira elvan ásva hogy nem tudom megközelíteni .. de remélem beéred két képpel a mociról.. meg kapsz egy hugyozósat is