Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Figyi amikor hozzam került az eggyik vezeték szét volt vágva mert valami okos azt hitte hogy majd ezzel kinyitja az elektronikat. Lemegyek kibontom rólla a szigszallagot és lefényképezek mindent.
az jó lenne meg azt is ahol sérült, mert fatert zavarja h. forrasztve volt...
amugy ugyanugy néz ki minden mint azon a képen amit a misoc mutatott. De ha gondolod lefényképezem.
Nálam mind beszerezhető amit megemlítettél
igen mágnes..
figy ez 123 asban volt, dde szerintem nincs közötte különbség, de a 122 es felépítését nem ismerem.
Szevasztok most álok motor vétel elött é erősen dőlök az rs 125 felé. Lenne néhány kérdésem mert sokan mondják hogy fasza motor. Na hát a kérdések igazából hogy egy 1998-2002-es közötti alap folytás nélküli rs kb végre hol van mert ha veszek egyet akor mindenképp tesztelem hogy hogy megy kettő erőben gondolom faszán ott van ha valóban anyit megy mint amenyit mondanak 3 a tuning cuccok meilyne árban vannak hozzá itt gonolok kipuf negyobb köbcentis henger valamint áttétel változtatá. és hogy ezektől menyire nővekszik a teljesítmény valamint a végsebesség. mert sokan mondják hogy csak áttételt modosított és semmi több és jóvolt gyorsabban ment de hát ezzel vele jár hogy gyengéb is lett. na hát ezek a kérdéseim vannak jah és hogy alpjában megbízható motor? ha szervizelve van mert nem szeretném hogy hamar alkatrész cserére szoruljon. elöre is köszi a választ
szal mágnes mozgatja? azthittem motor... am. 2004es rs em van rotax 122es szal abba belemegy?
Tehát van egy elektronika, egy behúzó mágnes, nem motor, vagy Te a mágnest érted motoron? Van Egy ház amit a hengerhez fogatsz hozzá, amiből jön a bowden, és a powerkés.
és minden megvan szal elektronika+motorja? és hol volt heggesztve?
Nekem csak egy kibaszott power behuzó kéne nincs valakinek ( nem szett csak a mágneses bigyo)
Nekem van egy ilyen power kittem, a vezetéke az eggyik forrasztva volt, de az egyik haverom kipróbálta, és működik, én 20ért odaadom, és ha nem működik amikor beszereled akkor visszaveszem, feltéve hogy a postaköltséget elválalod.
van eggyáltalán nyílt vagy folytott rendszer? :D mind1 szal jót küldjél
1 tökéletesen működő nyitott szettet 30ba megvennék és akkor holnap küldheted is ... de ha nemműködig 2hét után (akkor lessz beszereltetve szerelővel akkor visszaküldöm)
nem zsir uj csak képet küldtem hogy mit is tudok adni 35-ért.
van 4 garnitura koplet power szettek lehet válogatni ki is lehet probálni van otthon rs 125-öm ha el tudsz jönni ki is probáljuk hogy lásd hogy müködik.
mert nekem senki nem hisz, de én állok elébe minden megoldásba benne vok.
Az jó volt, én is láttam
*láttalak
mi az hogy a versenyzőknek nem tudtam elmenni ?
A Juhász Dáviddal mentem együtt. Egy v két supermotos volt aki gyorsabb volt nálam de akkor még majdnemhogy széria volt a motor
/ a Tálmás kép nincs összevágva! /
én láttak baszki. Aztán azon gondolkodtam h hol láttalak már.
fater azért kell az elektronika+a motor sztem vagy még mi kell?
hiába van meg az a nyelv , arra bovdent nem igen kötsz rá
Kakucson csak Fábi tudott elmenni,de ő is csak azért mert köcsög geci de a versenyzőknek nem tudott elmenni
misoc ez zsír új?
hi zsolt nem erre írok csak neked ,h van e eladó power szetted+talán 34-36 os karbid? (a nyelve megvan)
igy nézett ki képen is az enyém és mit kaptam
egy rakatt szart amit itthon huzogatok a faszom helyett