Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah meg power szelep legyen oké. Ha felfele váltásnál a fordulat és sebesség esik,akkor nem a kuplung szar.
Oksi, rendezem a dolgot, mert még az MSN-t nem használtam.
Mérsz egy kompressziót,ha szar,dugócsere és hónolás(ha lehet) és,ha amúgy nem csörög zörög és a főtengelyszimering oké,akkor elvileg egy belevaló gyertyával tiszta légszűrővel és beállított karbival jónak kell lennie
Hm!Fogas kérdés. Sajnos a fordulatszám mérő mióta megvettem (2006.IX.) nem működik. Régebben volt, hogy egy bizonyos fordulatnál megindult, a hangja is megváltozott. Már ez is elmúlt rajta. A power szelep tudomásom szerint (a szerelő mondta) most kicsit rá van húzva. De így sem megy.
Valami közelebbi címet vagy elérhetőséget tudsz?
Ha nem jó a moci, még felét sem adnák érte. Ha meg már megvan és sokba van és egyszer csak jó lesz, sok gondolkodás után úgy döntöttem megtartom vagy 2 évig. Ez az utolsó próba, hogy megjavíttatnám, de ha most se lesz jó, akkor BONTÓ!
Nálunk nincs betonút és esőben csupa sár az egész utca
Ez csak pár növény Az egész ház tele van növényekkel mert anyu szereti őket
heheejj more azt mi lesz helyette fekete S8 körbehúzva fóliával+biztonsági üveggel?
hol motorozol te ezzel? nem crossmotor vaze:D (elsőgumi)
"apppaadd fasssszaaat mekkora ultetveny"
"válasz erre" gomb?
Évjárat, Motor?
off: mától újra motorozhatok hivatalosan is ..7végére véletlenül nem ígértek 1 kis felmelegedést?
vegyél fel msnre, rsatta@citromail.hu hátha tudok segíteni
fain kis bömös
Erre a mocira nem lehet azt mondani nincs megbecsülve fűtött helyen, zöld övezetben, zenét hallgatva
UBY NAGGGGYONJÓÓÓ
1.7
Menyibe adod ?
vegyél fzr-t.
nem adhatom el, meg sajnálnám is Jó moci ez no. Mostmár ha minden igaz talán hamarosan megjön a henger, meg a többi, aztán összerakjuk és goo. Mostmár talán új lánc is meglesz, meg a télen bukógomba. Magas plexi kéne, de az sok péz, inkább eltankolom :) Lesz benne nagyobb fúvóka, rendes alkatrészekkel menni fog ez mint az álom :)
tartsd meg te is pályagépnek :))
eladó











aztán nem hörögni,hogy motoros oldal ! Így kényelmesebb -nekem
hajdúba tudok jót(sőt szerintem az egész országban megállják a helyüket) keresd itt Zsóótirs-t...
így van
úgy örülök h többet nem szopok vele:)

tyt neked is ezt tanácsolom. megmondom őszintén lehet mondani igy meg ugy szereted. én ugy volt h most eladom megvolt rá a vevő de mivel gyorsan kellett volna a pénz eléggé áron alul. ugy volt 2 nap múlva viszik és kimentem a garázsba este már akkor nagyokat nyeltem és utána bőgtem 3 percet de komoyan... ráültem meg minden és nem akartam elhinni h mennie kell. aztán sikerült megdumálnom apámmal h adjon pénzt, aztán tavasszal ha elmegy akkor elmegy. ennyi. mész 2 kört egy másik mocival és gyorsan megszereted. és nem tudod mekkora teher esik le a válladról h bazzzzz de jó h nem fogok minden 4 héten szopni valamivel. meg hálát adsz az Istennek amikor már 2hónapja megy. mert te is elérkeztél ide, "06-os RS igy vagy ugy.
vagy csak pályára, keveset használva. oda még mindig gondolkozom h megtartom:)
Kompresszió?Nézesd meg azt olcsón megmérik lehet ingyen is!Ha kicsi akkor dugó csere de akkor már főtengely felujítás is!Ha jó a kompresszió akkor lehet karburálás is!