Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs valami faxa pályamotorotok?
Valaki ismeri ezt a motort? http://www.kepesmotor.hu/april...
ok most megyek órára majd hívlak. a holnap sajnos nem jó mert reggel 8 tól este 10 ig órám van meg kempózok :(((
majd hívlak!
még szép
előbb mentem vele egy fél rundot,csak vizes itt minden,azt nem vitézkedtem inkább.
majd estefele vagy vmikor beszéljük meg,mikor találkozunk.
hát nem is tudom:) kemény nem? majd megmutatom
Miez?honnan van?nagyondurva
höhhhhöööhööhöö
dehogyis a javás nokiák ugyan olyan gyorsak mint a kis jawás szonierikszonod...amúgy a szimbián mástészta az már nem csak telefon
Én inkább úgy mondanám hogy a NOKIA közismerten tetű lassú ...
az N70 közismerten tetű lassú
Engem meggyőzött a SonyEriccson. Ráadásul az enyémbe még joystick sincs

Volt nokiám is, de tetű lassú volt. És ez minden Nokiára igaz. Suliba valamelyik nap képeket néztem oszt. társam N70-esén. Hát bazz, amíg az betöltött 1 képet, addig a saját telefonomon kioldottam a billenytyűzárat beléptem a menübe, és kb 5 saját képemet megnéztem, amíg a nokia töltött. Kb a 10. kép után meguntam és visszaadtam.

Nekem nagyon bejött ez a W810i... Zenébe se hiszem hogy lehet utánozni a walkman-t, fényképezője is gecijó (sok Nokiába az a baj hogy fix fókuszos, és csak digitális zoom van, optikai nincs ...)

Persze kinek mi jön be....
.
hehe!erről most az jutott eszembe h mikor 8.os vtam akkor is egy symbiános telefonom volt(3650)és van ez a tv távirányító program,rajz órán videóztunk és a tanár kezébe mind a 2 távirányító és én meg bele tekertem stb ő meg az elején azt hitte h ő maga nyomta félre aztán má rájött h vmi nincs rendben!:Da táskámat át is nézte h hol van az "univerzális távirányító":D
bizony SE-osokat tök jó szivatni a blútyúkos irányító progival
az nagyon jó
használjátok egészséggel
Nokiatól jobb nincs!semmi pénzé nem kéne más!(nokiából is csak a symbiános)de az egyém már 2és fél éves (3230)ütött kopott ,elég sokat kapott már az élettől !és semmi baja sincs!symbiánosnak a lelke h ne legyen minden össze vissza rajta mert vannak olyan programok is amikkel bele lehet nyúlni bárhová és ha vmit elszarsz akkor lehet baj!de am nem!
nekem semmilyen program nem volt rajta. mivel egy tök alap nokia volt. semi infra sem bluetooth nem volt rajta. wapozni sem tudott. és az elküldött 50 sms-t de nem csak az enyém, amikor dolgoztam a munkatársaimé is. ha egy iyen alap telefon ennyire rakás szar, akkor kiváncsi vagyok miyen egy symbianos
figyelj nem nekem küldözget smst magától pedig elég sok progi megfordult már rajta
Volt ezeknél nagykerekű verzió,és volt "kötött" kormányos verzió is De asszem ilyen kormány csak a 250 esekben volt nemtom sztem jólnéz ki Mien ráf van befestve?Nemértlek
ja boccs ne haragudj. én kérek elnézést
gondolom annyira értesz hozzá h tudod úgy nyomogatni h a menüben elérd a határidőnaplót stb..
hát igen ha sorra pakolod fel a sok szart akkor ne csodálkozz hogy elkapsz vmit benne van a pakliban
me nem értesz hozzá
Kinek mi Nekem még ne mvolt gondom a Nokiákkal... Najó a symbianos (3650) eccer behalt aztán a szoftverjét kellett frissiteni vagy újra rakni (vszinüleg egy progi okozta)szal azokkal lehet gubanc de sztem azért jók! Bár már feleslegesnek tartom azt a sok szarságot ugyh azért se vettem azt
de most te mondtál okosságot :)